Midi Sharkoon RGB Slider white
Product code: 14436622 // MPN: 4044951032006 // EAN: 4044951032006
€108,90 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (50 pcs available)
Similar products
| Form factor | Midi Tower |
| Type | PC |
| Product colour | White |
| Front fans diameters supported | 120 mm |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Rear fans diameters supported | 120 mm |
| Supported HDD sizes | 2.5,3.5 " |
| Width | 190 mm |
| Depth | 400 mm |
| Height | 456 mm |
| All in one: | |
| Brand: | Sharkoon |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Alcatroz PC Case M-ATX AZZURA MILLENIA MILLENIA ECO M300 with 250W PSU
Code: 25215520
€32,40
Available from 1 to 3 daysArmaggeddon Gaming Case M-ATX AQUARON DUPLEX PRO Black (420mm VGA)
Code: 17532920
