Equip Patchkabel Cat6A S/FTP 2xRJ45 1.50m orange LSZH Polybeutel
Product code: 14254922 // MPN: 606612 // EAN: 4015867237250
€5,60 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (500 pcs available)
Similar products
GoodConnections Patchkabel mit Rastnasenschutz, Cat. 6, S/FTP, PiMF, PVC, 250MHz, magenta, 5m,
Code: 24610822
€4,70
Available from 4 to 10 days| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a |
| Technology | S/FTP, PiMF |
| Shielding Material | Foil with braid |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Features | Halogen-free, molded, stranded, up to 10 Gbps, PoE ready, PoE+ Ready, bare copper conductors, strain relief, EMI/RFI protection |
| Length | 1.5 m |
| Colour | Orange |
| [Connectivity] | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| [Miscellaneous] | |
| Compliant Standards | RoHS, ISO/IEC 11801, EN 50173 - up to 500 MHz |
| All in one: | |
| Gaming: | |
| Screen Size: | 50" |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Good Connections Cat.6A Patchkabel Industrie UL grau 3m
Code: 24967022
€10,20
Available from 4 to 10 daysVALUE Patchkabel Kat.6 Class E UTP extra-flach schwarz 2m
Code: 24660822
€4,05
Available from 4 to 10 daysROLINE UTP DataCenter Patchkabel Cat.6A (Class EA), LSOH, slim, blau, 0,3 m
Code: 24755222
€4,55
Available from 4 to 10 daysGoodConnections Patchkabel mit Rastnasenschutz, Cat. 6A, S/FTP, PiMF, halogenfrei, 500MHz, grün, 2m,
Code: 24625122
€4,85
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 5m, rot, S-STP(S/FTP), AWG26, LSZH,
Code: 24787322
€13,75
Available from 4 to 10 daysEFB RJ45 Patchkabel S/FTP Cat.6A TM31 UC900 5.00m grau
Code: 24898922
€24,95
Available from 4 to 10 daysGoodConnections Patchkabel mit Rastnasenschutz, Cat. 6A, S/FTP, PiMF, halogenfrei, 500MHz, grau, 5m,
Code: 24625922
€9,10
Available from 4 to 10 daysSharkoon Patchkabel SFTP. RJ-45. mit Cat.7a Rohkabel (wei. 10 Meter)
Code: 16152222
€37,40
Available from 4 to 10 daysKeystone Modul RJ45 Buchse zu LSA Cat.6A mit Metall Latch werkzeugfrei 90° winkelbar geschirmt
Code: 24579122
