DIGITUS Patchkabel CAT 8.1 S/FTP 2.00m black
Κωδικός: 14333022 // Κωδικός προμηθευτή: DK-1843-020 // EAN: 4016032499251
€19,45 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (100 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
EFB RJ45 Patchkabel U/UTP, Cat.6, LSZH, CCA, 3m, blau
Κωδικός: 25017622
€4,70
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες| Network Cable Type | Patch cable - CAT 8.1 - IEEE 802.3af/IEEE 802.3at/IEEE 802.3bt |
| Technology | S/FTP |
| Wiring Scheme | T568B |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 24/7 |
| Conductor Resistance | 30 Ohm |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Halogen-free, snagless, up to 40 Gbps, PoE ready, PoE+ Ready, PoE++ ready, Near-End Crosstalk (NEXT), strain relief, foamed polyethylene (PE) insulation, 1:1 pinout, 750 mating cycles, twisted pair cable, flame resistant |
| Length | 2 m |
| Diameter | 8 mm |
| Colour | Black |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | ISO/IEC 11801, EN 50173, IEC 60332-1, IEC 61034, IEEE 802.3, ISO/IEC 11801-1, ANSI/TIA-568-C, EN 60603-7-5 - up to 2000 MHz |
| Environmental Parameters | Environmental Parameters |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |
| All in one: | |
| Gaming: | |
| Μέγεθος Οθόνης: | 8.1" |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
VALUE Patchkabel Kat.6 Class E UTP blau 2m
Κωδικός: 24629222
€4,10
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςROLINE Patchkabel Cat.6A UTP, Component Level, LSOH, grn, 15 m
Κωδικός: 24686122
€34,50
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 0,5m, grau, S-STP(S/FTP), AWG26, LSZH,
Κωδικός: 24852022
€3,95
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςMETZ CONNECT Patchkabel S/FTP Cat.6A rot 3,0m
Κωδικός: 24977622
€16,15
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςGood Connections Cat.6 Patchkabel S/FTP orange 0,15m
Κωδικός: 24960522
€2,25
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςEFB RJ45 Patchkabel S/FTP Cat.6A LSZH 2.00m weiß
Κωδικός: 24903522
€6,75
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςROLINE U/FTP DataCenter Patchkabel Cat.6A (Class EA), LSOH, slim, gelb, 1 m
Κωδικός: 24753022
€5,20
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςGood Connections Cat.6A Patchkabel Industrie UL grau 20m
Κωδικός: 24967422
€28,05
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςDelock Kabel RJ45 Stecker zu M12 Stecker A-kodiert 8 Pin Cat.5e SFTP 1 m
Κωδικός: 24508522
€25,70
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςROLINE Patchkabel Cat.6A UTP, Component Level, LSOH, schwarz, 10 m
Κωδικός: 24686622
€24,55
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 3m, schwarz, S-STP(S/FTP), PUR Indoor/Outdoor/Indu (UV/Water/oil/-resistant), AWG26, mit CAT7 Rohkabel,
Κωδικός: 24860622
€11,85
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςVALUE Patchkabel Kat.6 Class E S/FTP PiMF LSOH rot 5m
Κωδικός: 24662322
