DIGITUS CAT.7 S/FTP Verlegekabel. 100m. simplex.100m.orange
Product code: 14211422 // MPN: DK-1743-VH-1 // EAN: 4016032392101
€136,85 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (100 pcs available)
Similar products
| Network Cable Type | Bulk cable - CAT 7 |
| Technology | SFTP, PiMF |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 23/1 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Length | 100 m |
| Colour | Orange, RAL 2000 |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | IEC 61034, IEC 60332-3-24 - up to 1200 MHz |
| Environmental Parameters | Environmental Parameters |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 65 °C |
| All in one: | |
| Gaming: | |
| Screen Size: | 100" |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Synergy21 Patchkabel RJ45, CAT8.1 2000Mhz, 3m, rot, S-STP(S/FTP), TPE/LSZH(SuperFlex), AWG26,
Code: 24834922
€10,55
Available from 4 to 10 daysROLINE GREEN UTP Patchkabel Cat.6A (Class EA), LSOH, slim, grau, 0,3 m
Code: 24729322
€3,15
Available from 4 to 10 daysEquip Patchkabel Cat6A SlimFlex F/FTP 0.15m rot LSZH 2xRJ45 Polybeutel
Code: 24591622
€4,80
Available from 4 to 10 daysKeystone Modul RJ45 Buchse > RJ45 Buchse Cat.5e kompakt
Code: 24575422
€4,60
Available from 4 to 10 daysROLINE Patchkabel Cat.6A UTP, Component Level, LSOH, grn, 2 m
Code: 24685922
€12,65
Available from 4 to 10 daysDelock Netzwerkkabel RJ45 Cat.6A F/UTP mit innerem Metallmantel 5 m
Code: 24502122
€36,90
Available from 4 to 10 daysDRAKA Patchkabel Kat.6A Class EA S/FTP UC900 TM31 LSOH blau 3m
Code: 24327522
€16,65
Available from 4 to 10 daysDelock RJ45 Netzwerk Verlängerungskabel Cat.6A Stecker zu Buchse SF/UTP schleppkettentauglich PUR (TPU) 5 m grün
Code: 24526522
€56,20
Available from 4 to 10 daysGoodConnections Patchkabel mit Rastnasenschutz, Cat. 6A, S/FTP, PiMF, halogenfrei, 500MHz, schwarz, 3m,
Code: 24625722
