Equip Patchkabel Cat6 U/UTP 2xRJ45 7.50m beige Polybeutel
Product code: 14273522 // MPN: 625415 // EAN: 4015867171875
€6,15 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (500 pcs available)
Similar products
VALUE Patchkabel Kat.6A Class EA S/FTP PiMF LSOH grau 0.15m
Code: 24330822
€3,70
Available from 4 to 10 days| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6 |
| Technology | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Wiring Scheme | T568B |
| Jacket Material | PVC |
| American Wire Gauge (AWG) | 26 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Molded, stranded |
| Length | 7.5 m |
| Colour | Beige |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | RoHS, WEEE, ISO/IEC 11801 - up to 250 MHz |
| All in one: | |
| Gaming: | |
| Screen Size: | 50" |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Equip Patchkabel Cat6A SlimFlex F/FTP 0.15m blau LSZH 2xRJ45 Polybeutel
Code: 24591422
€4,80
Available from 4 to 10 daysGood Connections Cat.6A Patchkabel SmartFLEX HF schwarz 15m
Code: 24964822
€32,50
Available from 4 to 10 daysEquip Patchkabel Cat6A S/FTP 2xRJ45 7.50m orange LSZH Polybeutel
Code: 14235422
€12,65
Available from 4 to 10 daysDIGITUS CAT 6 S/FTP Patchkabel. 10 Stück. 0.5m. grau
Code: 14310622
€18,80
Available from 4 to 10 daysGood Connections Patchkabel m. Cat.7 Rohk. magenta 0,15m
Code: 24968022
€2,60
Available from 4 to 10 daysEFB RJ45 Patchkabel S/FTP Cat.6 LSZH 15.00m orange
Code: 24109722
€18,60
Available from 4 to 10 daysVALUE Patchkabel Cat.6A (Class EA) UTP, extra-flach, grn, 1,5 m
Code: 24651722
€4,15
Available from 4 to 10 daysROLINE Patchkabel Cat.6 UTP, Component Level, LSOH, grau, 15 m
Code: 24745722
