LX-6200 (EU. Bulk 10)
Κωδικός: 11487122 // Κωδικός προμηθευτή: 61874 // EAN: 4044144618741
€5.330,45 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (11 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
Grandstream GWN7672 Wi-Fi 7 Access Point 2x2:2
Κωδικός: 21693822
€200,30
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες| Product Type | Radio access point |
| Wireless Standard | 802.11b | 802.11a | 802.11g | 802.11n | 802.11ac Wave 2 | 802.11ax (Wi-Fi 6) | Bluetooth 5.1 LE |
| Wi-Fi Band | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Data Transfer Rate | 1.775 Gbps |
| Performance | Maximum data rate (2.4 GHz): 575 Mbps | Maximum data rate (5 GHz): 1.2 Gbps |
| Interfaces | 1 x 1000Base-T (PoE+) - RJ-45 | 1 x USB 2.0 - Type A | 1 x 1000Base-T (PoE+) - RJ-45 ¦ 1 x USB 2.0 - Type A |
| Antenna | 4 | Internal |
| Power | PoE+ | External power adapter (not included) |
| Management Protocol | SNMP |
| Cloud-Managed | Yes |
| Capacity | SSIDs total: 32 | VLAN IDs: 4096 |
| Features | VLAN support | Syslog support | wall mountable | WLAN controller mode | Quality of Service (QoS) | Multiple SSID support | reset button | bandwidth control | Maximum Ratio Combining (MRC) | Low Density Parity Check (LDPC) | Space Time Blocking Code (STBC) | Bluetooth Low Energy Beaconing | band steering | Hotspot Access Point Capability | Fast Roaming | 2x2 MU-MIMO technology | Energy-Efficient Ethernet (EEE) | opportunistic key caching (OKC) | IAPP (Inter Access Point Protocol) support | Short Guard Interval | security slot (Kensington security lock compatible) | Block Acknowledgement | MAC aggregation | BSS Coloring |
| Security | RC4 | PEAP | TKIP | AES-CCMP | WPA2-Enterprise | WEP | WPA3-Enterprise | AES-GCMP | WPA3-Personal | EAP-FAST | LEPS-U | WPA2-Personal | EAP-TLS | EAP-TTLS | MSCHAPv2 | EAP-GTC | LEPS-MAC | PEAPv1 |
| Authentication Method | RADIUS | Radio Service Set ID (SSID) | MS-CHAP v.2 |
| Compliant Standards | IEEE 802.11b | IEEE 802.11a | IEEE 802.11d | IEEE 802.11g | IEEE 802.1x | IEEE 802.11i | IEEE 802.11h | IEEE 802.11e | IEEE 802.11n | IEEE 802.3at | IEEE 802.3az | IEEE 802.11r | IEEE 802.11v | IEEE 802.11ac Wave 2 | IEEE 802.11ax | Wi-Fi CERTIFIED 6 |
| Antenna Qty | 4 |
| Internet of Things (IoT) Compatible | Yes |
| Communications Technology | Bluetooth Low Energy (LE) |
| Form Factor | External |
| Localisation | Europe |
| Dimensions | 20.5 cm x 20.5 cm x 4.2 cm |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 0 - 90% (non-condensing) |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| SKU / EAN | 61874 | 4044144618741 |
| All in one: | |
| Brand: | LANCOM |
| Gaming: |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
TP-Link WL-AP Access Point Festa F52 (AC1350)
Κωδικός: 19939322
€88,70
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςHPE Networking Instant On AP21 WiFi 6 Access Point AX1500 Dual-Band. 1x GbE LAN
Κωδικός: 22914722
€108,65
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςUbiquiti UniFi Swiss Army Knife Ultra - UK-Ultra Wi-Fi 5
Κωδικός: 15270522
€119,75
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςOmada EAP668-Outdoor HD AX3600 Outdoor Wi-Fi 6 Accesspoint
Κωδικός: 21697522
€912,20
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςTP-Link Omada WL-AP Access Point EAP772
Κωδικός: 11475022
€260,90
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςGrandstream GWN7670LR ist ein Wi- Fi 7-Access Point/Bridge mit großer Reichweite und Dualband-Technologie
Κωδικός: 21693922
