TP-Link Omada WL-AP Access Point EAP772
Κωδικός: 11475022 // Κωδικός προμηθευτή: EAP772 // EAN: 8885020623055
€260,90 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (7 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
HPE Aruba AP-515 (RW) Dual Radio Campus AP (Q9H62A)
Κωδικός: 18365924
€862,70
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρες| Product Type | Radio access point |
| Wi-Fi Band | 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz |
| Data Transfer Rate | 11 Gbps |
| Wi-Fi Rating | BE9300 |
| Interfaces | 1 x 2500Base-T (PoE) - RJ-45 |
| Antenna | Internal |
| Form Factor | Wall / ceiling mountable |
| Cloud-Managed | Yes |
| Wireless Standard | Ethernet | Fast Ethernet | Gigabit Ethernet | 802.11b | 802.11a | 802.11g | 802.11n | 802.11ac | 2.5 Gigabit Ethernet | Bluetooth 5.2 | 802.11ax (Wi-Fi 6) | 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Security | WPA-Enterprise | WPA2-Enterprise | WPA3-Enterprise | WPA3-Personal | WPA2-Personal | WPA-Personal |
| Capacity | Maximum number of configured SSIDs: up to 24 | Connected devices: 380+ |
| Management Protocol | SNMP 1, SNMP 3, SNMP 2c |
| Power | PoE supported | External power adapter / power injector (not included) |
| Package Contents | Wall/ceiling mounting kit |
| Dimensions | 22 cm x 22 cm x 3.25 cm |
| Weight | 1.322 kg |
| Operating Temperature | 0 °C to 40 °C |
| Operating Humidity | 10 - 90% (non-condensing) |
| Compliance Standards | IC | FCC | RoHS |
| SKU / EAN | EAP772 | 8885020623055 |
| All in one: | |
| Brand: | TP-Link |
| Gaming: |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
Tp-link Access Point AX1800, Wireless Outdoor, Poe, Dual Band Omnidirectional Coverage, Mu-mimo, Seamless Roaming, Airtime Fairness, Omada App, Pole Or Wallmount
Κωδικός: 20005629
€166,90
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςHUAWEI Wireless LAN Equipment AP673 AP673 11be indoor 2+2+4 tri bands smart antenna USB BLE AP673 RJ45x2 11be tri bands 13660Mbps
Κωδικός: 25304322
€288,04
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςHPE Aruba AP-OUT-MNT-V1A Outdoor AP Pole/Wall Long Mount Kit v2
Κωδικός: 24103422
€213,00
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςHPE Aruba AP-535 Access Point RW Dual Radio 4x4:4 802.11ax Internal Antnas Unified Campus
Κωδικός: 22475022
€1.337,05
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςD-Link DWL-8720AP AC1300 Dual Band Outdoor Accesspoint
Κωδικός: 11483822
€848,25
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςGrandstream GWN7605 802.11ac Wireless Access Point 2x2:2 MIMO
Κωδικός: 11492822
€80,40
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςZyxel NWA90BE Pro WiFi 7 NebulaFlex Access Point BE6500 Dual-Band. 1x 2.5G LAN
Κωδικός: 22177422
€181,40
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςZyxel NWA240BE 802.11be Wifi 7 NebulaFlex AccessPoint
Κωδικός: 22176922
