JABRA LINK 400C MS - USB-C -
Product code: 11370022 // MPN: 14205-41 // EAN: 5706991024975
€191,80 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (25 pcs available)
Similar products
| Device Type | Network adapter |
| Form Factor | External |
| Interface (Bus) Type | USB-C |
| Localisation | Asia Pacific, EMEA |
| Networking | Networking |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Data Link Protocol | DECT |
| Max Range Open Space | 150 m |
| Status Indicators | Status |
| Features | Firmware upgradable |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Software Certification | Optimised for Microsoft Teams |
| Compliant Standards | FIPS 256 |
| Dimensions & Weight | Dimensions & Weight |
| Width | 3.3 cm |
| Depth | 9.2 cm |
| Compatibility Information | Compatibility Information |
| Designed For | Jabra Engage 55 Convertible, 55 Mono, 55 Stereo |
| All in one: | |
| Brand: | JABRA |
| Gaming: | |
| AV Type: | USB-C |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
SBS Mix 100 In-Ear-Headset mit Lightning-Anschluss wei
Code: 23195322
€38,85
Available from 4 to 10 daysEPOS ADAPT E1 weiss Bluetooth TWS Earbuds Multi-Connect IPX5 Hybrid ANC Ladecase USB-C Dongle Ohradapter Teams und iPhone Zertif.
Code: 11311022
€178,45
Available from 4 to 10 daysANKER Soundcore AeroFit 2 AI green Open-Ear-Kopfhrer 35 Stunden Wiedergabezeit IP55 inkl. KI Assisent und bersetzung
Code: 18163022
