Midi COUGAR DuoFace Pro ARGB. black
Product code: 14465822 // MPN: CGR-5AD1B-RGB // EAN: 4710483775253
€210,85 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (100 pcs available)
Similar products
| Form factor | Midi Tower |
| Type | PC |
| Product colour | Black |
| Front fans installed | 3x 120 mm |
| Front fans diameters supported | 120,140 mm |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Supported HDD sizes | 2.5,3.5 " |
| Width | 240 mm |
| Depth | 465 mm |
| Height | 496 mm |
| Package width | 313 mm |
| Package depth | 567 mm |
| Package height | 567 mm |
| All in one: | |
| Brand: | Cougar |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Midi Thermaltake View 270 Plus WS ARGB Snow White
Code: 25378922
€137,34
Available from 4 to 10 daysCORSAIR 7000D AIRFLOW , FT , extended ATX , windowed side panel (tempered glass) , no power supply (ATX) , white , USB/Audio
Code: 20747222
€508,55
Available from 4 to 10 daysThermaltake The Tower 300 Mini Tower Limestone retail
Code: 18147522
€210,80
Available from 4 to 10 daysArctic Xtender mirrow black window w/o GPU vertical mount Black
Code: 23799222
