EPOS Impact DW Office ML
Κωδικός: 11271122 // Κωδικός προμηθευτή: 1000529 // EAN: 5714708003304
€347,65 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (5 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
Poly - USB-Kabel - 24 pin USB-C zu USB - Replaces Poly SKU 214546-01
Κωδικός: 22420122
€8,75
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες| Product Type | Headset - DECT CAT-iq - wireless |
| Weight | 22 g |
| Recommended Use | Phone |
| Max Operating Distance | 180 m |
| Localisation | Europe |
| Audio Output | Audio Output |
| Headphones Form Factor | Convertible - monaural |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | DECT CAT-iq |
| Sound Output Mode | Mono |
| Frequency Response | 150 - 6800 Hz |
| Magnet Material | Neodymium |
| Microphone | Microphone |
| Type | Boom |
| Microphone Technology | Electret condenser |
| Frequency Response | 150 - 6800 Hz |
| Remote Control | Remote Control |
| Controls | Mute, volume |
| Wireless Link | Wireless Link |
| Radio Frequency Range | 1880 - 1900MHz |
| Transmission Range | 180 m |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Included Accessories | Headband, base station, 4 ear tips, flexible earhook |
| Cable Details | USB cable ¦ Audio cable |
| Compliant Standards | Plug and Play, EMC |
| Power | Power |
| Power Device | Power adapter - external |
| Battery | Headset battery rechargeable - lithium polymer |
| Run Time (Up To) | 12 hour(s) |
| Standby Time | 100 hours |
| All in one: | |
| Brand: | EPOS |
| Gaming: |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
Razer BlackShark V2 X - Gaming Headset - Over-Ear/Virtual 7.1/HyperClear-Mic/Multiplatform/Klinke - schwarz
Κωδικός: 20012422
€43,80
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςSBS Mix 100 In-Ear-Headset mit Lightning-Anschluss wei
Κωδικός: 23195322
€38,85
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςPhilips SHK-2000PK/00 pink On Ear Kinderkopfhörer schnurgebunden 3.5mm Klinke
Κωδικός: 18112822
€28,55
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςCreative Labs Creative Zen Hybrid Pro Classic - Headset - ohrumschließend
Κωδικός: 22913722
€135,35
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςMANHATTAN Bluetooth-Headset Bluetooth 4.0 + EDR In-Ear Design omnidirektionales Mikrofon integrierte Bedienelemente schwarz
Κωδικός: 21667922
€13,15
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςHP Productionmatte Polypropylene 3-in Core
Κωδικός: 11281222
€313,10
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςAnker Soundcore TWS Earphones Open Air V20i Black
Κωδικός: 17559320
€27,55
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςGigabyte Force H5 - Headset - Full-Size
Κωδικός: 20206022
