CONCEPTRONIC Optical Desktop Maus black
Κωδικός: 11125322 // Κωδικός προμηθευτή: REGAS01B // EAN: 4015867208526
€7,05 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (500 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
3Dconnexion SpaceMouse Compact 3DX-700059
Κωδικός: 11094722
€250,10
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες| Device Type | Mouse |
| Orientation | Right and left-handed |
| Width | 6.5 cm |
| Depth | 11.5 cm |
| Height | 3.2 cm |
| Weight | 61 g |
| Product Material | Rubberised |
| Colour | Black |
| Input Device | Input Device |
| Connectivity Technology | Wired |
| Interface | USB |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Buttons Qty | 4 |
| Movement Resolution | 1200 dpi |
| Performance | Realtime sensitivity switching 800/1000/1200 dpi |
| Features | Scrolling wheel |
| Expansion / Connectivity | Expansion / Connectivity |
| Interfaces | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | Plug and Play |
| Software / System Requirements | Software / System Requirements |
| OS Required | Apple MacOS X 10.6 or later, Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 |
| All in one: | |
| Brand: | Conceptronic |
| Gaming: |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
HP Z3700 , Mouse , wireless , 2.4 GHz , USB wireless receiver , pink , for Pavilion 24, 27, 590, 595, TP01
Κωδικός: 18249322
€45,65
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςAsus Maus ROG Gladius II Core Gaming Mouse kabelgebunden
Κωδικός: 25327922
€71,22
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςAsus MD200 MOUSE/GN/SILENT MD200 MOUSE/GN/SILENT
Κωδικός: 22230522
€58,85
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες631-04 SANDBERG Maus 3Tasten Kabel USB-C
Κωδικός: 23186322
€18,45
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςSharkoon Maus OfficePal M25W Optisch 6 Tasten 4.000 DPI weiß
Κωδικός: 23610423
€34,35
4-10 εργάσιμες ημέρεςHp Mouse Z3700 Wireless, 3 Buttons, 1200 Dpi, 16-months Battery Life, Great For Either Hand, The Sleek Design Complements Your Favorite Devices, And Fits Comfortably Anywhere, White/pink
Κωδικός: 9607429
€26,90
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςContour RollerMouse Pro WL Extended WR vegan leather retail
Κωδικός: 22909222
€509,80
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςHP Z3700 - Maus - optisch - 3 Tasten - kabellos - Bluetooth 5.0. 2.4 GHz - kabelloser Empfänger (USB)
Κωδικός: 22442922
€60,85
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςDELOCK Ergonomische USB Maus vertikal - kabellos
Κωδικός: 21334622
