3Dconnexion SpaceMouse Compact 3DX-700059
Product code: 11094722 // MPN: 3DX-700059 // EAN: 4260016340880
€250,10 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (5 pcs available)
Similar products
3Dconnexion SpaceMouse Wireless Bluetooth Edition BT
Code: 11132022
€279,55
Available from 4 to 10 days| Device Type | 3D mouse |
| Width | 7.7 cm |
| Depth | 7.7 cm |
| Height | 5.4 cm |
| Weight | 480 g |
| Connectivity Technology | Wired |
| Interface | USB |
| Buttons Qty | 2 |
| Features | Programmable buttons, 3D sensor cap, six-degrees-of-freedom (6DoF) technology, radial menu button |
| Interfaces | USB |
| Compliant Standards | WHQL, FCC Part 15 B, IC, MIC, RoHS, WEEE, GOST-R, ANSI C63.4-2003, Directive 2004/108/CE, Directive 2006/66/EC, Directive 2012/19/EU, VCCI Class B, Directive 2011/65/EU, KCC KN24, GOST-R 51318.22-99, GOST-R 51318.24-99, EN 55024-2:1998+A1:2001+A2:2003, NCC, RCM, EN55022:2006 + A1:2007, AS/NZS CISPR22:2006, REACH 2006/1907/EC, CISPR 22:2006+A1:2007, KCC N22, IEC 60950-1-2005, BSMI CNS 13438:95-06-01, ICES-003:2012 Issue 5 |
| Software Included | Drivers & Utilities |
| OS Required | Microsoft Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10, Apple MacOS X 10.10 or later |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
| All in one: | |
| Brand: | 3Dconnexion |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Armaggeddon Gaming Mouse Wired+2.4G+BT Recharge 5B MIRAGE-V Black
Code: 18902520
€27,55
Available from 1 to 3 daysContour UniMouse wired USB Type-A rechtshänder schwarz matt retail
Code: 19599723
€137,25
8-12 business daysLogitech PXS 2c wireless gam mouse-PINK-EWR2i-934
Code: 23844522
