CHERRY XTRFY M68 Wireless. Black Wireless Maus
Product code: 11108222 // MPN: CX-M68W-BLACK // EAN: 7340086914642
€120,20 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (100 pcs available)
Similar products
Sharkoon Maus OfficePal M25W Optisch 6 Tasten 4.000 DPI weiß
Code: 23610423
€34,35
8-12 business days| Device Type | Mouse |
| Gaming | Yes |
| Width | 6.1 cm |
| Depth | 12.33 cm |
| Height | 3.95 cm |
| Weight | 53 g |
| Colour | Black |
| [Input Device] | |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Interface | 2.4 GHz |
| Buttons Qty | 5 |
| Performance | 50 G maximum acceleration, 125/250/500/1000 Hz polling rate, 650 inches per second |
| Features | Symmetrical design, matte surface, PTFE glides, UV coating |
| [Miscellaneous] | |
| Included Accessories | USB-C to USB-A cable (1.8 m) |
| [Battery] | |
| Capacity | 300 mAh |
| Run Time (Up To) | 75 hours |
| [Software / System Requirements] | |
| OS Required | Apple MacOS X 10.1 or later, Microsoft Windows XP or later |
| [Manufacturer Warranty] | |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
| All in one: | |
| Connection Type: | Wireless |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
R-Go HE Break Small Wireless Bluetooth. Ergonomische Maus Klein (Handlänge über 165mm). für Rechtshänder. Anti-RSI-Software
Code: 23185022
€115,85
Available from 4 to 10 daysPort MOUSE COLLECTION WIRELESS 2.4GHz USB-C/A Anschluss grün
Code: 23611523
€18,15
8-12 business daysGenius Mouse Wireless Mini Micro Traveler 900LS, Laser, 1600DPI, 2.4ghz, Silver
Code: 9605829
€14,20
Available from 1 to 3 daysAcer Mouse wireless dual mode 2.4GHz 4 buttons AMR130 Black
Code: 23597023
€24,35
8-12 business daysHp Mouse Wireless Premium 2.4 Ghz, 3 Buttons, Black, Great For Either Hand, 1YW
Code: 9604729
