Logitech wireless Presenter Spotlight Gold
Κωδικός: 11138122 // Κωδικός προμηθευτή: 910-004862 // EAN: 5099206070028
€193,95 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (28 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
| Device Type | Presentation remote control |
| Width | 2.81 cm |
| Depth | 1.21 cm |
| Height | 13.13 cm |
| Weight | 49.2 g |
| Enclosure Colour | Gold |
| Wireless Technology | Bluetooth, 2.4 GHz |
| Supported Devices | Notebook, personal computer |
| Buttons Qty | 3 buttons |
| Max Operating Distance | 30 m |
| Features | Gyroscopic motion-sensing technology, power on/off |
| Connector Type | 1 x USB |
| Operating System | MS Windows 7 or later, Apple Mac OS X 10.10 or later |
| Included Accessories | Carrying pouch, USB wireless receiver, mini-USB charging cable |
| Battery | Rechargeable - lithium polymer |
| Capacity | 85 mAh |
| Run Time (Up To) | 3 months |
| Recharge Time | 1 hour |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
| All in one: | |
| Brand: | Logitech |
| Gaming: | |
| Τύπος Διασύνδεσης: | Wireless |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
Logitech MX Master 4 kabellos Bluetooth
Κωδικός: 21660722
€169,15
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςContour Multimedia Controller Mouse Xpress rechts.-linkshänd retail
Κωδικός: 23188322
€99,70
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςContour RollerMouse Pro wired Regular WR vegan leather retail
Κωδικός: 19598423
€459,10
4-10 εργάσιμες ημέρεςEvoluent Maus VerticalMouse D Rechts medium wired anthrazit retail
Κωδικός: 19597123
€120,95
4-10 εργάσιμες ημέρεςINCA Wrls Maus 1600DPI/2xBT5.1/6Tasten/LED/2.4GHzUSB-C
Κωδικός: 23593323
€19,60
4-10 εργάσιμες ημέρεςAcer Nitro NMW200 - Retail Pack - Mouse - Ergonomic
Κωδικός: 22909622
€32,80
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςR-Go HE Mouse, Ergonomic mouse, Medium (165-195mm), Right Handed, wireless
Κωδικός: 19587623
