Charger USB-C 36W Black Inter-Tech PD-2036
Product code: 14761922 // MPN: 88882227 // EAN: 4260455648240
€15,50 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (200 pcs available)
Similar products
4smarts Netzladegert PDPlug Duos Slim 20W GaN USB-C/A. wei
Code: 14793122
€13,10
Available from 4 to 10 days| Product Type | Power adapter |
| Width | 6.9 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 5 cm |
| Weight | 80 g |
| [Power Device] | |
| Voltage Required | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Input Connectors | 2 pin power |
| Input Connectors Qty | 1 |
| Voltage Provided | 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V |
| Output connectors | Total 2: 24 pin USB-C |
| Power Provided | 36 Watt |
| Max Electric Current | 3 A |
| Fast Charge Technology | Power Delivery |
| Features | Short circuit protection, overpower protection, fast charging |
| [Dimensions & Weight (Shipping)] | |
| Shipping Weight | 95 g |
| [Manufacturer Warranty] | |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
| Accessory Type: | CHARGERS |
| All in one: | |
| Brand: | Inter-Tech |
| Data Cable Type: | USB-C |
| Gaming: | |
| Wattage: | 36W |
| AV Type: | USB-C |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Case aus 10H Hartglas mit Kickstand für Apple iPhone 16 Plus. Transparent/silver. GA-MAGCS-IP24-SLS67WHT
Code: 14913622
€16,55
Available from 4 to 10 daysultron MiCard Tag im Kreditkartenformat apple zertifiziert
Code: 16750222
€23,05
Available from 4 to 10 daysPanzerGlass PicturePerfect Lens Protector iPhone 17
Code: 14904822
€14,90
Available from 4 to 10 daysECOFLOW RAPID Mag 5K Powerbank 5000 mAh Qi2 15 W kabellos X-Cooling Slim White
Code: 23467722
€46,70
Available from 4 to 10 daysPremium Pro Armband für Apple Watch. Orange/black. 40mm. 41mm. 38mm. 42mm (Series 10). GA-MAG-BNDA-P+OMS
Code: 14911522
€21,45
Available from 4 to 10 daysBelkin Lightning/USB-C Kabel PVC. mfi zertifiziert. 1m. weiß
Code: 14926122
€17,90
Available from 4 to 10 daysANKER Prime Charger 250W USB-C Ladegert 6 Ports GaNPrime 2.26Z LCD-Display Smart Control Regler
Code: 17106222
€184,80
Available from 4 to 10 daysVerbatim Wireless Powerbank Charge n Go 10.000mAh (rosa, Qi, PD 3.0, Quick Charge 3.0)
Code: 25239022
€58,25
Available from 4 to 10 daysMobeen Tempered Glass fr Galaxy A17 5G. Transparent
Code: 14915422
