TARGUS IOS ACTIVE STYLUS AM COATING
Product code: 14749622 // MPN: AMM174AMGL // EAN: 5051794035094
€88,30 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (200 pcs available)
Similar products
| Device Type | Active stylus |
| Width | 1 cm |
| Depth | 1 cm |
| Height | 16.8 cm |
| Weight | 20 g |
| Colour | White |
| [Input Device] | |
| Features | Automatic sleep function, Palm Rejection Technology, DefenseGuard Antimicrobial Protection |
| [Miscellaneous] | |
| Included Accessories | USB-C charging cable, replacement pen tip |
| [Battery] | |
| Run Time (Up To) | 10 hour(s) |
| Standby Time | 90 days |
| [Software / System Requirements] | |
| OS Required | Apple iOS 12.2 or later |
| [Manufacturer Warranty] | |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
| [Compatibility Information] | |
| Designed For | Apple 10.2-inch iPad (7th generation, 8th generation) Apple 10.5-inch iPad Air (3rd generation) Apple 10.9-inch iPad Air (4th generation, 5th generation) Apple 12.9-inch iPad Pro (3rd generation, 4th generation, 5th generation) |
| All in one: | |
| Brand: | Targus |
| Gaming: | |
| Compatibility: | iPhone |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
WENGER Legacy Black Series 40.64cm 16Zoll Laptop Backpack Black
Code: 13018222
€83,50
Available from 4 to 10 daysWENGER Transit Notebook Rucksack fuer 35,8 bis 39,6cm 14,1 bis 15,6Zoll Tablet, Laptop schwarz
Code: 25322522
€81,54
Available from 4 to 10 daysWENGER Pegasus Deluxe Ballistic Deluxe 40.64cm 16Zoll Laptop Backpack Black
Code: 17159322
€78,10
Available from 4 to 10 daysHP Reversible Protective 14.1 2F2L6AA grafitowo-fioletowy
Code: 23991122
