AGFEO ST 56 IP SENSORfon black
Product code: 14690722 // MPN: 6101572 // EAN: 4021972015720
€516,00 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (23 pcs available)
Similar products
Specifications
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN data rates | 10,100 Mbit/s |
| Cabling technology | 10/100 |
| Product colour | Black |
| Maximum operating distance | 600 m |
| Output power | 25.4 W |
| Power consumption (max) | 65 W |
| Width | 47.1 mm |
| Depth | 85.4 mm |
| Height | 23 mm |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| All in one: | |
| Brand: | AGFEO |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Gigaset PRO Professional Beltclip S für Gigaset S700H PRO
Code: 20077022
€0,25
Available from 4 to 10 daysFanvil V62W. Prime Business Phone / SIP / POE / Gigabit / USB-Port
Code: 18203622
€80,55
Available from 4 to 10 daysHYTERA BP515 V1 136-174 VHF IP54 mit Li-Ionen Akku 1500mAh/Desktop-Ladestation mit Netzadapter/stubby Antenne AN0160H19/Grtelclip
Code: 21179522
