Cisco WALL MOUNT KIT FOR
Κωδικός: 14662122 // Κωδικός προμηθευτή: CP-8800-WMK= // EAN: 0882658712654
€90,18 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (11 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
Grandstream GWN7664ELR - Dualband 4x4:4 MU-MIMO - Wi-Fi 6-Access Point
Κωδικός: 14685922
€216,14
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςSpecifications
| Product Type | Microphone - USB |
| Compatibility | Linux, Mac, Windows |
| Width | 8.5 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 32 cm |
| Colour | Black |
| Recommended Use | Computer |
| Microphone | Microphone |
| Microphone Operation Mode | Uni-directional |
| Connectivity Technology | Wired |
| Sensitivity | -44 dB |
| Frequency Response | 70 - 9000 Hz |
| Features | Power on/off |
| Connections | Connections |
| Connector Type | USB 2.0 (4 PIN USB Type A) |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Cable Details | USB cable - 1.7 m |
| All in one: | |
| Brand: | Cisco |
| Gaming: |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
Grandstream SIP-ATA HandyTone HT802 v2 2xFXS
Κωδικός: 14648622
€54,55
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςTelekom Speedphone 52 - IP Schnurlostelefon
Κωδικός: 22212822
€87,36
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςLOGITECH H390 Headset on-ear wired USB-A rose
Κωδικός: 16355522
€34,93
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςCisco Ceiling Microphone Pro - Mikrofon - RJ-45 - Arctic White
Κωδικός: 22912522
