AXIS S1148 64TB
Κωδικός: 14589622 // Κωδικός προμηθευτή: 01615-001 // EAN: 7331021065871
€10.744,75 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (2 τεμάχια διαθέσιμα)
Performance
Video input channels: 64 channels
Operating system installed: Windows 10 IoT Enterprise
Hard drive
Number of HDDs installed: 8
HDD capacity: 8 TB
Number of HDDs supported: 12
Total installed storage capacity: 64 TB
Maximum storage capacity: 96 TB
Feature: RAID support
RAID levels: 0. 1. 5. 6. 10
Ports & interfaces
Ethernet LAN (RJ-45) ports: 2
VGA (D-Sub) output ports: 2
USB 2.0 ports quantity: 2
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: 2
Features
Feature: Rack mounting
Rack capacity: 2U
Product colour: Black. Grey
Processor
Feature: Built-in processor
Power
Power consumption (max): 750 W
AC input voltage: 100-240 V
AC input frequency: 50 - 60 Hz
Output current: 5 A
Operational conditions
Operating temperature (T-T): 10 - 35 °C
Operating relative humidity (H-H): 20 - 80%
Storage temperature (T-T): -40 - 65 °C
Weight & dimensions
Width: 482 mm
Depth: 681 mm
Height: 87 mm
Weight: 22.3 kg
Packaging content
Cables included: AC
Specifications
| Product Type | Microphone - USB |
| Compatibility | Linux, Mac, Windows |
| Width | 8.5 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 32 cm |
| Colour | Black |
| Recommended Use | Computer |
| Microphone | Microphone |
| Microphone Operation Mode | Uni-directional |
| Connectivity Technology | Wired |
| Sensitivity | -44 dB |
| Frequency Response | 70 - 9000 Hz |
| Features | Power on/off |
| Connections | Connections |
| Connector Type | USB 2.0 (4 PIN USB Type A) |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Cable Details | USB cable - 1.7 m |
| All in one: | |
| Brand: | Axis |
| Gaming: | |
| Μέγεθος Οθόνης: | 64" |
| Χωρητικότητα δίσκου: | 64TB |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
FOSCAM SD8EP Outdoor P&T PoE Kamera Weiß
Κωδικός: 16415422
€220,68
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςDahua IP 5.0MP Wifi Bullet Dual Illumination F5D-PV
Κωδικός: 25098420
€64,81
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςReolink WIFI Outdoor Camera 8MP 5x Optical Zoom RLC-811WA
Κωδικός: 25091920
€118,80
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςTP-Link Omada InSight S345(2.8mm) 4MP Outdoor Bullet Netzwerkkamera
Κωδικός: 14570522
€153,92
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςDahua IP 5.0MP 3.6mm Wifi PT Dual Illumination P5B-PV
Κωδικός: 25092820
€79,20
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςAxis Anschlussbox T94S01P für P32/33 und Q17/19/35/36xx-Serien
Κωδικός: 14633922
€200,60
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςTP-Link Omada IPCam VIGI C345(6mm) 4MP Full-Color Bullet
Κωδικός: 14567622
€159,68
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςIPCam FCS-5060 Z 4x Fix Out 2MP H.264 IR7.5W PoE
Κωδικός: 14559922
