Synology TC500 Security camera
Product code: 14547922 // MPN: TC500 // EAN: 4711174725106
€372,10 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (26 pcs available)
Similar products
Reolink BUNDLE BP4G 4K GO Ultra (G340) + 6W Solar Panel (25485+24757)
Code: 25097620
€168,30
Available from 1 to 3 days| Device Type | Network surveillance camera |
| Audio Support | Yes: built-in microphone |
| Form Factor | Turret |
| Connectivity Technology | Wired |
| Weight | 387 g |
| Camera | Camera |
| Type | Colour - Day&Night - pan / tilt - waterproof |
| Max Digital Video Resolution | 2880 x 1620 |
| Exposure Range | 1/30 sec - 1/16000 sec |
| Frame Rate (max) | 30 frames per second |
| Image Sensor | Image Sensor |
| Type | 1/2.7" |
| Lens Construction | Lens Construction |
| Type | Fixed focal |
| Focal Length | 2.8 mm |
| Lens Iris | F/1.8 |
| Horizontal Field of View (degree) | 110 |
| Vertical Field of View (degree) | 56 |
| Diagonal Field of View (degree) | 132 |
| Interfaces | Interfaces |
| Network Interface | Ethernet 10Base-T/100Base-TX |
| Expansion / Connectivity | Expansion / Connectivity |
| Ports | LAN - RJ-45 |
| Supported Memory Cards | SDXC Memory Card, SDHC Memory Card, microSD Card |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| TAA Compliant | Yes |
| Compliant Standards | IP67, IK10 |
| Manufacturer Warranty | Manufacturer Warranty |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Environmental Parameters | Environmental Parameters |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Max Operating Temperature | 50 °C |
| Relative Humidity (operating) | 5 - 95% (non-condensing) |
| All in one: | |
| Brand: | Synology |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
FOSCAM FN9108E-T4-2T Überwachungskameraset 4 Kameras mit Recorder black
Code: 14548722
€368,50
Available from 4 to 10 daysTP-LINK VIGI C440 (4mm) 4MP Full-Color Turret Network Camera
Code: 14567022
€91,35
Available from 4 to 10 daysDahua IP 5.0MP Wifi Bullet Dual Illumination F5D-PV
Code: 25098420
€69,30
Available from 1 to 3 daysDahua HDCVI 5.0MP Dome 2.8mm Full Color 24/7 50m Metal-Plastic HDW1549X-A-PRO
Code: 25087020
€128,70
Available from 1 to 3 daysReolink PRO IP POE Dual Illumination 16.0MP Dome 2.8mm Dual Camera SED RP-PCT16MD
Code: 25110520
€277,20
Available from 1 to 3 daysTP-Link Omada InSight S245ZI(UN) VIGI 4MP IR Moto. Varif. Dome Kamera
Code: 14569322
€575,05
Available from 4 to 10 daysReolink BP4G Outdoor Battery Camera 4K 4G (LTE) PTZ GO PT Ultra (G440) (Grey) Bundle
Code: 25096320
