Equip Patchpanel 48x Cat6 19 UTP 1HE Keystone Montage sw
Product code: 14484222 // MPN: 769248 // EAN: 4015867164860
€25,00 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (37 pcs available)
Similar products
DIGITUS Steckerleiste 7fach Schutzst. Alu 2m Zuleitung
Code: 14504022
€43,45
Available from 4 to 10 days| Product Type | Patch panel with cable management - CAT 6 |
| Height (Rack Units) | 1U |
| Width | 48.3 cm |
| Depth | 9.3 cm |
| Height | 4.4 cm |
| Enclosure Colour | Black, RAL 9005 |
| Cabling & Wiring | Cabling & Wiring |
| Port Qty | 48 ports |
| Termination Type | 110 type termination, LSA (Krone) |
| Technology | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Features | Keystone type |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Rack Size | 19" |
| All in one: | |
| Brand: | Equip |
| Gaming: | |
| Cat Type: | CAT6 |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Equip Steckdosenleiste 19(1HE)7fach Schuko16A.1.8m Kabl. si
Code: 14489322
€39,90
Available from 4 to 10 daysEFB Bestckte 12 Port Frontblende mit 6 x SC Duplex Kupplung OM4 vertikal, schwarz
Code: 24294222
€22,45
Available from 4 to 10 daysEFB Einbaulüfter mit 4 Lüftern fr Netzwerk-/Serverschränke CLASSIC
Code: 24291222
€256,00
Available from 4 to 10 daysALLNET Lüftereinheit 4-fach mit Temperatureinheit 1HE Lichtgrau
Code: 22769222
€133,15
Available from 4 to 10 daysVALUE 19-Zoll-Frontplatte. h/v Kabelfhrung. Typ C. schwarz
Code: 21865122
€11,05
Available from 4 to 10 days19? Tragschiene für Netzwerkschrank 300 x 40 mm 2 Stück
Code: 21630822
€13,60
Available from 4 to 10 daysDIGITUS Abdeckplatte 4HE Blindabdeckung 483mm black
Code: 14506422
€19,95
Available from 4 to 10 daysEFB Hutschienenbox OS2 6xLC/APC-Duplex Kupplung ohne Pigtails
Code: 24297122
€57,55
Available from 4 to 10 daysLSA Anlegewerkzeug,gleichzeitiges Einlegen und Schneiden
Code: 24129522
€6,40
Available from 4 to 10 daysEFB FTTH Indoor Anschlussbox fr 2Fasern, 2Kupplungen, Steckschutzvorrichtung
Code: 24299422
€8,20
Available from 4 to 10 daysEFB FTTH IP65 Anschlussbox fr 4 Fasern, 2 Kupplungen und Faserberlngenaufnahme
Code: 25227222
