Midi Sharkoon M30 Black
Κωδικός: 14472322 // Κωδικός προμηθευτή: 4044951037933 // EAN: 4044951037933
€138,25 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (50 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
ViewSonic VG3419C-2 Curved Docking Monitor 86.4 cm (34)
Κωδικός: 22896522
€497,30
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες| Form Factor | Tower |
| Max Mainboard Size | ATX |
| Supported Motherboards | ATX, microATX, Mini-ATX, Extended ATX |
| Internal Bays Qty | 7 |
| Built-in Devices | 2 x 140 mm PWM fan |
| Product Material | Metal |
| Colour | Matte black |
| CPU Cooler Max Height | 172 mm |
| Video Card Max Length | 380 mm |
| Power Supply Max Length | 220 mm |
| System Cabinet Features | Meshed front panel, cable management system, interior painting, supports 360 mm radiator in top, supports 360 mm radiator in front panel, water cooling ready |
| [Expansion / Connectivity] | |
| Expansion Bays | 4 (total) / 4 (free) x internal - 2.5" ¦ 2 (total) / 2 (free) x internal - 3.5" |
| Expansion Slots | 7 |
| Interfaces | 1 x USB 3.2 Gen 2 ¦ 2 x USB 3.0 ¦ 1 x microphone - mini-jack ¦ 1 x audio line-out - mini-jack |
| [Miscellaneous] | |
| Included Accessories | Accessory kit |
| [Power] | |
| Power Device | No power supply |
| [Dimensions & Weight] | |
| Width | 22 cm |
| Depth | 45.7 cm |
| Height | 48.8 cm |
| Weight | 6.2 kg |
| All in one: | |
| Brand: | Sharkoon |
| Gaming: |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
ASUS ROG Strix XG32UCG 80.01cm (16:9) FHD HDMI DP
Κωδικός: 12690822
€815,95
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςACER TFT Vero B277D6bmiprczx 69cm 27/1920x1080/VGA/HDMI/DP/USB/Cam
Κωδικός: 18928622
€316,55
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςASUS Monitor TUF Gaming 27 2K Flat 180Hz HDR10 Speakers VG27AQ3A
Κωδικός: 17972820
€314,05
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςLenovo Monitor 14, C, Thinkvision M14t G2, Portable Business, Wled, Touch, Ips, 2240x1400, 6MS, 60hz, 300 Cd/m², Tilt, Pivot, Height Adjust Stand, Vesa, 2x Usb-c, 3YW, Raven Black
Κωδικός: 19910829
€399,30
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςAcer Predator X27UW3b 26.5 69cm 16:9 240Hz 2560x1440
Κωδικός: 22835322
€584,70
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςASUS Business BE249QG 60.5cm (16:9) FHD HDMI DP
Κωδικός: 21666022
€277,25
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςAOC 68.6cm (27) U27P2 16:09 HDMI+DP+USB IPS 4K black
Κωδικός: 13601022
€405,85
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςIIYAMA 38.0cm (15) T1531SR-B1S 4:3 Touch HDMI+DP VA retail
Κωδικός: 10742522
€481,60
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες86.4cm/34 (3440×1440) Philips 34E1C5600HE/00 21:9 VA 4ms 100Hz USB-C HDMI DisplayPort Webcam Speakers VESA Black
Κωδικός: 18869122
€487,35
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςASUS ROG Strix XG27ACMEG 68.58cm (16:9) QHD
Κωδικός: 21666522
€427,05
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςAG neovo ME-2401 60.5cm 16:9 white Medical
Κωδικός: 10767522
€549,10
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες67cm/27 (2560x1440) Samsung S27HG612SU 16:9 WQHD QD-OLED 0,03ms 240Hz DisplayPort HDMI VESA HDR10+ FreeSync Black
Κωδικός: 25265522
