Midi Sharkoon REV300 White
Κωδικός: 14471322 // Κωδικός προμηθευτή: 4044951039593 // EAN: 4044951039593
€268,20 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (50 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
| Form factor | Tower |
| Type | PC |
| Product colour | White |
| Front fans installed | 3x 140 mm |
| Front fans diameters supported | 140 mm |
| Rear fans installed | 3x 120 mm |
| Supported HDD sizes | 2.5,3.5 " |
| Width | 238 mm |
| Depth | 501 mm |
| Height | 550 mm |
| All in one: | |
| Brand: | Sharkoon |
| Gaming: |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
Midi Fractal Design Pop 2 Vision White RGB
Κωδικός: 24028422
€143,45
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςTower Thermaltake CTE C750 TG ARGB Snow White
Κωδικός: 14439722
€212,00
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςASUS TUF GAMING GT502 HORIZON TG ARGB BLACK
Κωδικός: 22855022
€345,75
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςCoolerMaster Midi Silencio S600 (B) USB 3.2/Steel side
Κωδικός: 18327322
