CoolerMaster MasterBox 600 Lite Black
Κωδικός: 14458822 // Κωδικός προμηθευτή: MB600L-KGNN-S00 // EAN: 4719512146897
€102,05 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (97 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
Thermaltake The Tower 250 Butter Caramel
Κωδικός: 18146722
€200,10
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες| Form Factor | Mid tower |
| Windowed Side Panel | Yes |
| Windowed Side Panel Material | Tempered glass |
| Max Mainboard Size | Extended ATX |
| Supported Motherboards | Extended ATX, ATX, microATX, ITX |
| Internal Bays Qty | 8 |
| Built-in Devices | ARGB fan hub |
| Product Material | Plastic, steel |
| Colour | Black |
| Cooling System | Rear: fan mount / 1 x 120 mm fan or 1 x 120 mm radiator supported Top: fan mount / 3 x 120 mm or 2 x 140 mm fan supported or 120/140/240/280/360mm radiator supported Front: fan mount / 3 x 120/140 mm fan or 120/140/240/280/360/420 mm radiator supported |
| CPU Cooler Max Height | 170 mm |
| Video Card Max Length | 410 mm |
| Power Supply Max Length | 210 mm |
| System Cabinet Features | Meshed front panel, removable HDD cage, support back-connect motherboard, cable management system, cable routing, bottom dust filter, top panel dust filter |
| Expansion / Connectivity | Expansion / Connectivity |
| Expansion Bays | 2 (total) / 2 (free) x internal - 3.5" 6 (total) / 6 (free) x internal - 2.5" |
| Expansion Slots | 7 |
| Interfaces | 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x headphone/microphone - mini-jack 1 x USB-C 3.2 Gen 1 |
| Power | Power |
| Power Device | No power supply |
| Specification Compliance | ATX |
| Max Supported Qty | 1 |
| Dimensions & Weight | Dimensions & Weight |
| Width | 23 cm |
| Depth | 47.4 cm |
| Height | 48.1 cm |
| Weight | 6.9 kg |
| Dimensions & Weight (Shipping) | Dimensions & Weight (Shipping) |
| Shipping Width | 31.5 cm |
| Shipping Depth | 54.7 cm |
| Shipping Height | 55.4 cm |
| Shipping Weight | 8.4 kg |
| Manufacturer Warranty | Manufacturer Warranty |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
| All in one: | |
| Brand: | CoolerMaster |
| Gaming: |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
Tower Thermaltake CTE C750 TG ARGB Snow White
Κωδικός: 14439722
€212,00
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςMidi Fractal Design Meshify 3 Ambience Pro RGB Black TG Light Tint
Κωδικός: 23399722
€253,50
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςMidi Thermaltake View 270 Plus TG ARGB Bubble Pink
Κωδικός: 18106022
€120,05
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςMidi Thermaltake The Tower 300 Peach Fuzz
Κωδικός: 18145122
€210,80
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςSharkoon MK4W RGB Micro-ATX 1xGlas Black
Κωδικός: 14462622
€134,25
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςMidi be quiet! PURE BASE 501 Airflow White
Κωδικός: 17341822
€142,10
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςTower be quiet! Dark Base Pro 901 White
Κωδικός: 17342122
€472,45
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςASUS TUF GAMING GT302 CASE TG ARGB WHITE
Κωδικός: 22853822
€258,40
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςMidi be quiet! PURE BASE 501 Airflow Window Black
Κωδικός: 17341722
