Inter-Tech IT-6505 Reto Micro Tower ATX
Κωδικός: 14437622 // Κωδικός προμηθευτή: 88881337 // EAN: 4260455645898
€42,60 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (100 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
Midi Fractal Design Meshify 2 Lite RGB Black Window
Κωδικός: 14438422
€177,90
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςSpecifications
| Device Type | Storage enclosure - external |
| Host Bus | USB 3.0 |
| Product Material | Plastic |
| Colour | Black |
| Storage Controller | Storage Controller |
| Interface | SATA |
| Supported Devices | CD drive, DVD drive, BD drive |
| Max Storage Devices Qty | 1 |
| Processor | Initio INIC3619 |
| Expansion / Connectivity | Expansion / Connectivity |
| Bays | 1 x front accessible - 5.25" Slim Line |
| Interfaces | 1 x SATA 6Gb/s - Slimline SATA |
| Connections | 1 x USB 3.0 - 4 pin USB Type A |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Cables Included | 1 x USB cable - external - 28 cm |
| Features | Hot-swappable |
| Compliant Standards | Plug and Play |
| Package Type | Retail |
| Power | Power |
| Power Source | USB bus |
| Software / System Requirements | Software / System Requirements |
| OS Required | Linux Kernel 2.6.38 or later, Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10, Apple MacOS X 10.9.5 or later |
| Dimensions & Weight | Dimensions & Weight |
| Width | 14.3 cm |
| Depth | 13.9 cm |
| Height | 1.6 cm |
| All in one: | |
| Brand: | Inter-Tech |
| Gaming: | |
| Τύπος Κουτιού: | ATX |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
Thermaltake The Tower 300 Mini Tower Limestone retail
Κωδικός: 18147522
€210,80
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςMidi Fractal Design Torrent Compact RGB Black Window
Κωδικός: 19867622
€206,45
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςThermaltake View 270 SP Edition Snow White
Κωδικός: 14469322
€119,50
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςSharkoon Rebel C80M RGB ATX 1xMetall Black
Κωδικός: 14460822
€191,30
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςArmaggeddon Gaming Case M-ATX AQUARON NEMO White (3x Chroma Fans & 250W 80+ PSU)
Κωδικός: 25214520
€56,35
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςMini AeroCool Geh Mini CS-110 v1 MicroATX/MiniITX Black
Κωδικός: 17115822
€33,80
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςNZXT H3 FLOW All White MidiTower CC-H31FW-01
Κωδικός: 23272722
€116,35
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςMidi Fractal Design North Charcoal Black Window Clear
Κωδικός: 23399522
€202,60
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςCORSAIR Frame 4000D Schwarz Midi Tower ATX Gaming Gehäuse
Κωδικός: 16990522
