AMD EPYC 36Core Model 9365 Tray
Product code: 14377122 // MPN: 100-000001448 // EAN: 8592978598280
€4.339,80 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (4 pcs available)
Similar products
| Product Type | Processor |
| Processor Type | AMD EPYC 9365 |
| Cores | 36-core |
| Threads | 72 threads |
| Cache | 192 MB |
| Cache Details | L3 - 192 MB |
| Processor Qty | 1 |
| Clock Speed | 3.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.3 GHz |
| Compatible Processor Socket | Socket SP5 |
| Socket Count | 1P/2P |
| Thermal Design Power | 300 W |
| PCI Express Revision | 5.0 |
| PCI Express Lanes Qty | 128 |
| Architecture Features | AMD Infinity Guard, AMD Infinity Architecture |
| Package Type | OEM/tray |
| SKU / EAN | 100-000001448 | 8592978598280 |
| All in one: | |
| Brand: | AMD |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
AMD Ryzen 9 9950X3D 5.7GHZ AM5 16C/32T 170W 144MB TRAY
Code: 14374522
€735,10
Available from 4 to 10 daysAMD Ryzen Threadripper 7960X 5.3GHz SP6 24C/48T 350W 152MB TRAY
Code: 14374922
€1.583,90
Available from 4 to 10 daysAMD AM5 Ryzen 7 7800X3D Tray 4,2GHz 5,0GHz Boost 8xCore 16xThreads 96MB 120W
Code: 25334022
€417,02
Available from 4 to 10 daysAMD Ryzen 5 Tray 5500 3.6GHz MAX Boost 4.2GHz 6xCore 19MB 65W
Code: 17458222
€86,20
Available from 4 to 10 daysAMD Ryzen Threadripper 9970X 4.0Ghz sTR5 128 MB 350W Tray
Code: 19515423
