AMD EPYC 16Core Model 7313P SP3 TRAY
Κωδικός: 14374622 // Κωδικός προμηθευτή: 100-000000339 // EAN: 8592978317959
€522,00 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (5 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
Intel S1700 CORE i7 12700 BOX 12x2.1 65W GEN12
Κωδικός: 19933022
€428,30
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες| Product Type | Desktop CPU |
| Processor | AMD EPYC 7313P (3rd Gen) |
| Cores | 16-core |
| Threads | 32 threads |
| Base Clock | 3 GHz |
| Max Turbo Speed | 3.7 GHz |
| Cache | 128 MB | L3 - 128 MB |
| Socket | Socket SP3 |
| Thermal Design Power | 155 W |
| PCI Express Revision | 4.0 |
| PCI Express Lanes | 128 |
| Architecture Features | AMD Infinity Architecture | AMD Infinity Guard |
| Package Type | OEM/tray |
| Processor Qty | 1 |
| SKU / EAN | 100-000000339 | 4260580377725 |
| All in one: | |
| Brand: | AMD |
| Gaming: |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
AMD AM5 Ryzen 9 7900 WOF 4.0GHz MaxBoost 5.4GHz 12xCore 24xThreads 76MB 65W
Κωδικός: 14370022
€480,60
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςIntel S1151 CORE i5 9500 TRAY 6x3.0 65W GEN9
Κωδικός: 19780022
€202,60
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςAMD Ryzen Threadripper PRO 7995WX 5.1Ghz SP6 482 MB Tray
Κωδικός: 14379822
€12.138,35
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςIntel S3647 XEON SILVER 4215R TRAY 8x3.2 130W
Κωδικός: 23356522
€1.391,00
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςAMD Ryzen 5 4500 4.1GHz AM4 11MB Cache Tray
Κωδικός: 19880922
€160,70
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςAMD AM5 Ryzen 7 9700X Tray 3.8GHz MAX 5.5GHz 8xCore 16xThread 40MB 65W
Κωδικός: 14367422
€276,45
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςAMD AM4 Ryzen 7 5700 SBX 3.7GHz MAX 4.6GHz 8xCore 16xThreads 20MB 65W with Wraith Stealth Cooler
Κωδικός: 17458522
€168,60
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςAMD Ryzen 3 BOX 4100 3.8GHz MAX Boost 4GHz 4xCore 6MB 65W with Wraith Stealth Cooler
Κωδικός: 14362222
