AMD EPYC 96Core Model 9654 SP5 Tray
Product code: 14370422 // MPN: 100-000000789 // EAN: 8592978424503
€3.997,55 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (6 pcs available)
Similar products
| Product Type | Processor |
| Processor Type | AMD EPYC 9654 |
| Cores | 96-core |
| Threads | 192 threads |
| Cache | 384 MB |
| Cache Details | L3 - 384 MB |
| Processor Qty | 1 |
| Clock Speed | 2.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 3.7 GHz |
| Thermal Design Power | 360 W |
| Architecture Features | AMD Infinity Architecture | AMD Infinity Guard |
| Package Type | OEM/tray |
| CPU Socket Type | Other CPU socket type |
| CPU Type | AMD | AMD EPYC |
| SKU / EAN | 100-000000789 | 3540260214085 |
| All in one: | |
| Brand: | AMD |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Intel S1700 CORE i5 12600K TRAY 10x3.7 125W GEN12
Code: 14383322
€265,65
Available from 4 to 10 daysIntel S1851 CORE Ultra 5 225F Tray 10x2,7 121W GEN2
Code: 23567022
€219,80
Available from 4 to 10 daysAMD Ryzen 5 BOX 5600 3,5GHz MAX Boost 4,4GHz 6xCore 35MB 65W
Code: 25333922
