DIGITUS CAT 6A S/FTP Patchkabel. 25m. grau
Product code: 14355322 // MPN: DK-1644-A-250 // EAN: 4016032327790
€36,29 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (200 pcs available)
Similar products
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a |
| Technology | S/FTP |
| Shielding Material | Metal foil with braid |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Features | Booted, halogen-free, snagless, PoE+ Ready, strain relief, minimised Near-End Crosstalk (NEXT), kink protection, latch protection, copper conductors, transparent yellow connectors |
| Length | 25 m |
| Colour | Grey |
| [Connectivity] | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| [Miscellaneous] | |
| Compliant Standards | ISO/IEC 11801, EN 50173 - up to 500 MHz |
| All in one: | |
| Gaming: | |
| Screen Size: | 25" |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Synergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 50m, blau, S-STP(S/FTP), AWG26, LSZH,
Code: 24812822
€62,16
Available from 4 to 10 daysDelock RJ45 Netzwerkkabel Cat.6 UTP mit 180° winkelbaren Steckern schwarz 10 m
Code: 24532522
€35,70
Available from 4 to 10 daysEquip Patchkabel Cat8.1 S/FTP 2xRJ45 2.00m black LSZH Polybeutel
Code: 14281022
€10,24
Available from 4 to 10 daysSTARTECH.COM 15m LC zu LC UPC OM5 Multimode Glasfaserkabel Duplex LOMMF Zipcord 40G/100G LSZH LWL Verlegekabel/Patchkabel
Code: 24598422
€76,35
Available from 4 to 10 daysVALUE Patchkabel Kat.6A Class EA S/FTP PiMF LSOH blau 5m
Code: 24667922
€10,99
Available from 4 to 10 daysEquip Patchkabel Cat8.1 S/FTP 2xRJ45 0.50m rot LSZH Polybeutel
Code: 14239622
€4,96
Available from 4 to 10 daysROLINE Patchkabel Cat.6 UTP, Component Level, LSOH, wei, 2 m
Code: 24682222
€10,49
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 1,5m, grau, S-STP(S/FTP), TPE/LSZH(Superflex), AWG26,
Code: 24868622
€6,61
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 1,5m, weiss, S-STP(S/FTP), AWG26, LSZH,
Code: 24811922
€6,14
Available from 4 to 10 daysDIGITUS CAT 6A S/FTP Patchkabel. 10 Stück. 1m. rot
Code: 14314922
€28,98
Available from 4 to 10 daysStarTech.com 2m Yellow Slim CAT6 Ethernet Cable. Snagless. 28AWG. LSZH - Patch-Kabel - RJ-45 (M)
Code: 22645922
