DIGITUS CAT 6A S/FTP Patchkabel. 3m. rot
Κωδικός: 14353222 // Κωδικός προμηθευτή: DK-1644-A-030/R // EAN: 4016032327462
€7,85 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (28 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
VALUE Patchkabel Kat.6 Class E UTP LSOH weiss 1,5m
Κωδικός: 24639122
€3,95
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a |
| Technology | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Wiring Scheme | T568B |
| Shielding Material | Foil with braid |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Features | Booted, halogen-free, snagless, strain relief |
| Length | 3 m |
| Colour | Grey |
| [Connectivity] | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| [Miscellaneous] | |
| Compliant Standards | IEC 60332-1 |
| [Environmental Parameters] | |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |
| All in one: | |
| Gaming: |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
EFB RJ45 Patchkabel U/UTP, Cat.6, PVC, CCA, 0.5m, grau
Κωδικός: 24902022
€3,60
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςDelock M12 Kabel A-kodiert 8 Pin Stecker zu RJ45 Stecker PVC 5 m
Κωδικός: 24513522
€50,20
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςROLINE RM Patchkabel Cat.6A UTP, schwarz, 1 m
Κωδικός: 24697122
€8,90
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςEFB Duplex Patchkabel LC-LC 50/125 OM4 LSZH 2mm 1.5m violett
Κωδικός: 24923722
€15,60
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςGoodConnections RJ45 Patchkabel mit Cat. 7 Rohkabel und Rastnasenschutz (), S/FTP, PiMF, halogenfrei, 500MHz, OFC, grau, 20m,
Κωδικός: 24618522
€33,65
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6 250Mhz, 1,0m grau, UTP(U/UTP), PVC, Flach
Κωδικός: 24797522
€4,05
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςROLINE GREEN U/FTP Patchkabel Cat.6A (Class EA), LSOH, slim, schwarz, 2 m
Κωδικός: 24693822
€6,85
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 0,15m, lila, S-STP(S/FTP), slimline rund d=4,5mm, TPE/LSZH(Superflex), AWG28, mit CAT7 Rohkabel,
Κωδικός: 24832122
€4,35
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςEquip Patchkabel Cat6A U/UTP 2xRJ45 2.00m rot LSZH Polybeutel
Κωδικός: 14247522
€5,00
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςROLINE Patchkabel Kat.5e Class D S/FTP rot 0,5m
Κωδικός: 24708422
€4,95
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 7,5m, schwarz, S-STP(S/FTP), Komponent getestet(GHMT certified), AWG26,
Κωδικός: 24865022
