DIGITUS CAT 6A S/FTP Patchkabel. 0.5m. black
Product code: 14351222 // MPN: DK-1644-A-005/BL // EAN: 4016032327271
€4,15 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (300 pcs available)
Similar products
Equip Patchkabel Cat6A SlimFlex F/FTP 0.15m rot LSZH 2xRJ45 Polybeutel
Code: 24591622
€4,80
Available from 4 to 10 days| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a |
| Technology | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Shielding Material | Foil with braid |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Features | Booted, halogen-free, snagless, strain relief |
| Length | 50 cm |
| Colour | Grey |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-B, IEC 61034 |
| Environmental Parameters | Environmental Parameters |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |
| All in one: | |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
EFB Duplex Patchkabel LC-LC 50/125 OM3 LSZH 2mm 10m aqua
Code: 24121522
€19,40
Available from 4 to 10 daysEquip Patchkabel Cat6 S/FTP 2xRJ45 25.00m lila LSZH Polybeutel
Code: 14288422
€27,05
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6 250Mhz, 0,15m rot, FTP(U/FTP), TPE(Superflex), Flach, ,
Code: 24771322
€4,35
Available from 4 to 10 daysEquip LWL Patchkabel LC->SC 10.00m Multimode Duplex OM3 turq Polybeutel
Code: 25231122
€20,10
Available from 4 to 10 daysDelock M12 Adapter A-kodiert 8 Pin Buchse zu RJ45 Buchse Cat.5e mit Befestigungsloch 90° gewinkelt orange
Code: 24566722
€23,75
Available from 4 to 10 daysEFB RJ45 Patchk. S/FTP Cat.6A LSZH Cat.7 Rohk. 25.00m gelb
Code: 24143322
€50,30
Available from 4 to 10 daysPatchkabel LWL Duplex OM4 (Multimode, 50/125) SC/SC, LSZH, austauschbare Polarität, 3m, Good Connections®
Code: 25005922
€11,35
Available from 4 to 10 daysDelock RJ45 Netzwerkkabel Cat.6 UTP Ultra Slim 2 m schwarz mit kurzen Steckern
Code: 24512222
€10,15
Available from 4 to 10 daysKeystone Modul Kupplung RJ45 Buchse zu RJ45 Buchse Cat.6A ungeschirmt weiß
Code: 24579722
€3,50
Available from 4 to 10 daysDIGITUS CAT 6 U-UTP Patchk. Cu, LSZH AWG 26/7, 10 m, GE
Code: 25003122
