DIGITUS Professional DN-93619-24 - Modular insert - RJ-45 (pack of 24)
Product code: 14331422 // MPN: DN-93619-24 // EAN: 4016032458760
€143,23 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (30 pcs available)
Similar products
Equip Patchkabel Cat6A U/UTP 2xRJ45 7.50m rot LSZH Polybeutel
Code: 14248922
€11,58
Available from 4 to 10 days| Packaged Quantity | 24 (specifications are for single item) |
| Product Type | Modular insert - CAT 6a |
| Product Material | Metal |
| Width | 1.45 cm |
| Depth | 3.45 cm |
| Height | 2.1 cm |
| Weight | 19.5 g |
| Port Qty | 1 port |
| Pair Qty | 4 |
| Technology | Shielded twisted pair (STP) |
| Features | Keystone type, toolless |
| Connector Provided | 1 x RJ-45 female |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| All in one: | |
| Brand: | Digitus |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Synergy21 Patchkabel RJ45, CAT6 250Mhz, 0,25m schwarz, S-STP(S/FTP), LSZH
Code: 24869522
€3,66
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 5m, schwarz, S-STP(S/FTP), TPE/LSZH(Superflex), AWG26,
Code: 24870222
€14,78
Available from 4 to 10 daysROLINE GREEN U/FTP Patchkabel Cat.6A (Class EA), LSOH, slim, grau, 1 m
Code: 24758322
€5,29
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 5m, pink, S-STP(S/FTP), Komponent getestet(GHMT certified), AWG26,
Code: 24792022
€13,75
Available from 4 to 10 daysEFB RJ45 Patchkabel S/FTP Cat.6A LSZH Cat.7 Rohk. 1.50m rot
Code: 24934322
€6,26
Available from 4 to 10 daysDelock RJ45 Netzwerkkabel Cat.6 UTP Ultra Slim 5 m orange mit kurzen Steckern
Code: 24532122
€12,45
Available from 4 to 10 daysDIGITUS Patchkabel RJ45 U/UTP Cat6A 5.00m grau m. Hebelschu Polybeutel
Code: 17281122
€9,57
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 5m, weiss, S-STP(S/FTP), AWG26, LSZH,
Code: 24839722
€13,75
Available from 4 to 10 daysKeystone Modul Kupplung RJ45 Buchse zu RJ45 Buchse Cat.6A ungeschirmt weiß
Code: 24579722
