DIGITUS CAT 6 U/UTP Patchkabel - LSZH. 10m. green
Κωδικός: 14304222 // Κωδικός προμηθευτή: DK-1617-100/G // EAN: 4016032388067
€10,45 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (35 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
Delock RJ45 Netzwerkkabel Cat.6A S/FTP Stecker 45° nach rechts gewinkelt zu Stecker gerade 1 m schwarz
Κωδικός: 24558222
€12,55
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6 - IEEE 802.3 |
| Technology | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Wiring Scheme | T568B |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Halogen-free, molded, snagless, PoE+ Ready, strain relief, minimised Near-End Crosstalk (NEXT), length indication, kink protection, latch protection, poly bag package |
| Length | 10 m |
| Colour | Grey |
| Image Colour Disclaimer | The displayed product image may be a different colour |
| [Connectivity] | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| [Miscellaneous] | |
| Compliant Standards | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-B, IEC 61034, EN 50173, TIA/EIA 568B - up to 250 MHz |
| [Environmental Parameters] | |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |
| All in one: | |
| Gaming: |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
Keystone Modul Kupplung RJ45 Buchse zu RJ45 Buchse UTP Cat.6A weiß
Κωδικός: 24583322
€6,50
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT5e 100Mhz, 7,5m grau, S-FTP(SF/UTP), ,
Κωδικός: 24772722
€6,95
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςGoodConnections Patchkabel mit Rastnasenschutz, Cat. 6, S/FTP, PiMF, PVC, 250MHz, grün, 20m,
Κωδικός: 24612022
€18,90
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςDIGITUS Patchkabel Cat5e SF/UTP Ste. RJ45 1.00m grau Polybeutel
Κωδικός: 17005522
€3,40
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςROLINE S/FTP Patchkabel Kat.8.1, Slim, PoE, gelb, 1,5m
Κωδικός: 24768722
€7,05
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςEFB RJ45 Patchkabel S/FTP Cat.6A LSZH 10.00m grün
Κωδικός: 24931122
€20,60
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςROLINE RM Patchkabel Cat.6A S/FTP (PiMF), blau, 1,5 m
Κωδικός: 24765722
€11,60
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςGoodConnections Patchkabel LWL Duplex OM4 (Multimode, 50/125) LC/SC, LSZH, austauschbare Polarität, 1m,
Κωδικός: 24622722
€8,90
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 1,0m, grau, U/FTP, slimline rund d=3,8mm, TPE/LSZH(Superflex), AWG32, mit CAT7 Rohkabel,
Κωδικός: 24858722
€5,05
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςEquip Patchkabel Cat6 S/FTP 2xRJ45 0.50m grau LSZH Polybeutel
Κωδικός: 20099322
