Equip Patchkabel Cat6 U/UTP 2xRJ45 1.50m blue Polybeutel
Product code: 14285622 // MPN: 625492 // EAN: 4015867234419
€3,35 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (300 pcs available)
Similar products
Delock RJ45 Netzwerkkabel Cat.8.1 S/FTP 90° unten gewinkelt / gerade 5 m schwarz
Code: 24547722
€15,65
Available from 4 to 10 days| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6 |
| Technology | U/UTP, Unshielded |
| Jacket Material | PVC |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Features | Booted, molded, strain relief, Copper-Clad Aluminium (CCA) conductors |
| Length | 1.5 m |
| Colour | Blue |
| [Connectivity] | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| [Miscellaneous] | |
| Compliant Standards | RoHS - up to 250 MHz |
| All in one: | |
| Gaming: | |
| Screen Size: | 50" |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Delock RJ45 Kabel Cat.6 Stecker zu Terminalblock Adapter 30 cm 2-teilig
Code: 24555222
€14,20
Available from 4 to 10 daysEFB RJ45 Patchkabel mit Cat7 Rohkabel 25.00m schwarz
Code: 25017822
€28,00
Available from 4 to 10 daysKeystone Modul RJ45 Buchse > RJ45 Buchse Cat.5e kompakt 25 Stück
Code: 24576322
€52,80
Available from 4 to 10 daysEquip Patchkabel Cat8.1 S/FTP 2xRJ45 3.00m grau LSZH Polybeutel
Code: 14239422
€11,65
Available from 4 to 10 daysDelock RJ45 Slim Netzwerkkabel Cat.8.1 U/FTP winkelbar bis 40 Gbps schwarz 0,5 m
Code: 24518522
€11,75
Available from 4 to 10 daysKeystone Modul RJ45 Buchse zu LSA Cat.6A 180° werkzeugfrei
Code: 24582322
€5,75
Available from 4 to 10 daysVALUE Patchkabel Kat.6 Class E UTP extra-flach schwarz 2m
Code: 24660822
€4,05
Available from 4 to 10 daysDIGITUS Patchkabel Cat6 S/FTP 2xRJ45 5.0m rot Hebelschutz Polybeutel
Code: 14358222
€8,00
Available from 4 to 10 daysEquip Patchkabel Cat6A S/FTP 2xRJ45 20.00m schwarz LSZH Polybeutel
Code: 20099522
