Equip Patchkabel Cat6A 10x/set S/FTP 2xRJ45 1.00m ws Plat.
Product code: 14284122 // MPN: 645610 // EAN: 4015867228432
€73,95 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (17 pcs available)
Similar products
Telegärtner Patchkabel S/FTP Cat.6A MP8 FS500 LSZH wei 3,0m
Code: 25002222
€13,90
Available from 4 to 10 days| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a Platinum |
| Included Qty | 10 |
| Technology | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Shielding Material | Foil with braid and PIMF |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Features | Molded, stranded, strain relief, RFI/EMI shielding, bare copper |
| Length | 1 m |
| Depth | 8.2 mm |
| Weight | 70 g |
| Colour | White |
| [Connectivity] | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| [Miscellaneous] | |
| Compliant Standards | RoHS, 3P, PoE+, PoE++ - up to 500 MHz |
| Package Details | Bag |
| All in one: | |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Delock RJ45 Netzwerkkabel Cat.6A Stecker zu Stecker S/FTP schwarz 3 m mit Cat.7 Rohkabel Industrie und Outdoor tauglich
Code: 24551322
€18,00
Available from 4 to 10 daysGoodConnections Patchkabel mit Rastnasenschutz, Cat. 6A, S/FTP, PiMF, halogenfrei, 500MHz, weiß, 3m,
Code: 23766722
€6,05
Available from 4 to 10 daysEquip Patchkabel Cat6 30x/set S/FTP 2xRJ45 5.00m sw LSZH
Code: 23772722
€177,90
Available from 4 to 10 daysGood Connections Cat.6A Patchkabel SmartFLEX HF grau 5m
Code: 24954122
€16,35
Available from 4 to 10 daysDIGITUS Modular Kupplung CAT 6A geschirmt - 10 Stk.
Code: 24973522
€35,10
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT8.1 2000Mhz, 7,5m, schwarz, S-STP(S/FTP), TPE/LSZH(SuperFlex), AWG26,
Code: 24780522
€16,65
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 5m, orange, S-STP(S/FTP), TPE/LSZH(Ultraflex), AWG26, mit CAT7 Rohkabel,
Code: 24824722
€13,05
Available from 4 to 10 daysEFB RJ45 Patchkabel S/FTP PIMF Cat8.1 5.00m oragne
Code: 25225422
€15,35
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6 250Mhz, 1,0m weiss, S-STP(S/FTP), LSZH, ,
Code: 24790922
€3,55
Available from 4 to 10 daysGood Connections Patchkabelverl. m. Cat.7 RK rot 0,5m
Code: 24968922
€7,70
Available from 4 to 10 daysDelock RJ45 Netzwerkkabel Cat.6A S/FTP 45° nach oben gewinkelt 1 m schwarz
Code: 24521622
