Equip Patchkabel Cat6 U/UTP 2xRJ45 7.50m yellow Polybeutel
Product code: 14278322 // MPN: 625465 // EAN: 4015867172889
€6,10 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (300 pcs available)
Similar products
EFB RJ45 Flachpatchkabel U/FTP Cat.6A PVC 0.50m grau
Code: 24896722
€4,65
Available from 4 to 10 days| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6 |
| Technology | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Jacket Material | PVC |
| American Wire Gauge (AWG) | 26 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Molded, stranded, strain relief |
| Length | 7.5 m |
| Colour | Yellow |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | ISO/IEC 11801 Class E - up to 250 MHz |
| All in one: | |
| Gaming: | |
| Screen Size: | 50" |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
VALUE Patchkabel Kat.6A Class EA S/FTP PiMF LSOH weiss 10m
Code: 24643422
€14,80
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6 250Mhz, 2m schwarz, S-STP(S/FTP), TPE/LSZH(Superflex), ,
Code: 24795822
€5,80
Available from 4 to 10 daysLogilink Patchkabel CAT6A S/FTP AWG26 PIMF 3,00m weiß
Code: 25057822
€11,25
Available from 4 to 10 daysEquip Patchkabel Cat6A S/FTP 2xRJ45 25.00m black LSZH Polybeutel
Code: 14253522
€38,05
Available from 4 to 10 daysEFB RJ45 Patchk. S/FTP Cat.6A LSZH Cat.7 Rohk. 30.00m orange
Code: 24144622
€59,50
Available from 4 to 10 daysDelock M12 Kabel X-kodiert 8 Pin Stecker zu RJ45 Stecker PVC 1 m
Code: 24543222
€49,80
Available from 4 to 10 daysROLINE RM Patchkabel Cat.6A S/FTP (PiMF), schwarz, 0,5 m
Code: 24699922
€8,40
Available from 4 to 10 daysEquip Patchkabel Cat6 S/FTP 2xRJ45 7.50m weiß LSZH Polybeutel
Code: 25009122
€12,25
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 1,0m, rot, S-STP(S/FTP), AWG26, LSZH,
Code: 24787222
