Equip Patchkabel Cat6 U/UTP 2xRJ45 15.00m black Polybeutel
Product code: 14277422 // MPN: 625458 // EAN: 4015867172735
€9,55 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (500 pcs available)
Similar products
ROLINE Patchkabel Cat.6 S/FTP (PiMF), Component Level, LSOH, rot, 2 m
Code: 24682722
€11,95
Available from 4 to 10 days| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6 |
| Technology | U/UTP, Unshielded |
| Jacket Material | PVC |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Features | Molded, booted, Copper-Clad Aluminium (CCA) conductors, strain relief, up to 1 Gbps |
| Length | 15 m |
| Weight | 328 g |
| Colour | Black |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | RoHS - up to 250 MHz |
| All in one: | |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Synergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 2m, orange, S-STP(S/FTP), TPE/LSZH(Superflex), AWG26,
Code: 24868222
€7,70
Available from 4 to 10 daysEasyLan DualBoot LED Patchkabel RJ45 S/FTP Cat.6 (Class E), mit saCon Stecker, LSOH, grau, 1 m
Code: 25137922
€13,65
Available from 4 to 10 daysDelock RJ45 Flachband Netzwerkkabel mit Geflechtmantel Cat.6A U/FTP 3 m blau
Code: 24510622
€13,60
Available from 4 to 10 daysDelock Hutschienenadapter mit Keystone Modul RJ45 Buchse zu RJ45 Buchse Cat.6A
Code: 24566522
€17,20
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT8.1 2000Mhz, 3m, grün, S-STP(S/FTP), TPE/LSZH(SuperFlex), AWG26,
Code: 24842322
€10,55
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 25m, schwarz, S-STP(S/FTP), TPE/LSZH Indoor/outdoor (UV/Water/oil/-resistant), AWG26, mit CAT7 Rohkabel,
Code: 24829622
€37,35
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT8.1 2000Mhz, 0,25m, weiss, S-STP(S/FTP), TPE/LSZH(SuperFlex), AWG26,
Code: 24861922
