Equip PatchCable Cat6A U/UTP 2xRJ45 0.25m beige LSZH Polybeutel
Product code: 14268922 // MPN: 603112 // EAN: 4015867236925
€3,00 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (500 pcs available)
Similar products
| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a |
| Technology | U/UTP, Unshielded |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Features | Halogen-free, stranded, molded, up to 10 Gbps, PoE ready, PoE+ Ready, bare copper conductors, strain relief |
| Length | 25 cm |
| Colour | Beige |
| [Connectivity] | |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| [Miscellaneous] | |
| Compliant Standards | RoHS, ISO/IEC 11801, EN 50173 - up to 500 MHz |
| All in one: | |
| Brand: | Equip |
| Gaming: | |
| Screen Size: | 25" |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
ROLINE Patchkabel Cat.6A UTP, Component Level, LSOH, grau, 3 m
Code: 24717422
€12,20
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT8.1 2000Mhz, 3m, weiss, S-STP(S/FTP), TPE/LSZH(SuperFlex), AWG26,
Code: 24830222
€10,55
Available from 4 to 10 daysDelock Kabel RJ45 Stecker feldkonfektionierbar zu Keystone Modul RJ45 Buchse Cat.6A 50 cm
Code: 24503522
€12,35
Available from 4 to 10 daysROLINE Patchkabel Cat.6A S/FTP (PiMF), Component Level, LSOH, grau, 2 m
Code: 24749822
€11,65
Available from 4 to 10 daysLINDY Patchkabel Cat6A S/FTP LSZH Cat7 Rohkabel schw. 7.50m
Code: 25141822
€25,95
Available from 4 to 10 daysEFB RJ45 Patchkabel SF/UTP Cat.5e PVC CCA 5.00m blau
Code: 24927722
€6,20
Available from 4 to 10 daysEFB RJ45 Flachpatchkabel U/FTP Cat.6A PVC 0.50m gelb
Code: 24914722
€4,65
Available from 4 to 10 daysEquip LWL Patchkabel SC->SC 0.50m Multimode Duplex OM3 turq Polybeutel
Code: 14214522
€10,20
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6 250Mhz, 10m weiss, FTP(U/FTP), TPE(Superflex), Flach, ,
Code: 24771822
