Equip PatchCable Cat6 S/FTP 2xRJ45 0.25m pink LSZH Polybeutel
Product code: 14251922 // MPN: 605583 // EAN: 4015867163023
€3,25 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (500 pcs available)
Similar products
Delock RJ45 Netzwerkkabel Cat.6A U/UTP Slim 0,3 m transparent
Code: 24510822
€7,55
Available from 4 to 10 days| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6 |
| Technology | SFTP, PiMF |
| American Wire Gauge (AWG) | 26 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Molded, stranded, strain relief |
| Length | 25 cm |
| Colour | Pink |
| Image Colour Disclaimer | The displayed product image may be a different colour |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | RoHS, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C.2, EN 50288 - up to 250 MHz |
| All in one: | |
| Gaming: | |
| Screen Size: | 25" |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Equip Patchkabel Cat6A S/FTP 2xRJ45 0.15m black LSZH Polybeutel
Code: 14253322
€3,55
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6 250Mhz, 20m schwarz, S-STP(S/FTP), LSZH
Code: 24865722
€21,95
Available from 4 to 10 daysEFB RJ45 Patchkabel S/FTP, Cat.6A, LSZH, 7.5m, schwarz
Code: 24904222
€18,00
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 0,25m, rot, S-STP(S/FTP), TPE/LSZH(Superflex), AWG26,
Code: 24806222
€3,60
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 30m, weiss, S-STP(S/FTP), AWG26, LSZH,
Code: 24812022
€38,20
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 5m, gelb, S-STP(S/FTP), slimline rund d=4,5mm, TPE/LSZH(Superflex), AWG28, mit CAT7 Rohkabel,
Code: 24835722
€12,80
Available from 4 to 10 daysEquip Patchkabel Cat6A SlimFlex F/FTP 0.15m blau LSZH 2xRJ45 Polybeutel
Code: 24591422
