Equip PatchCable Cat6 S/FTP 2xRJ45 0.25m black LSZH Polybeutel
Product code: 14251622 // MPN: 605593 // EAN: 4015867165614
€3,25 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (500 pcs available)
Similar products
Equip LWL Patchkabel LC->SC 1.00m Singlemode Duplex OS2 ge Polybeutel
Code: 14217322
€11,75
Available from 4 to 10 days| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6 |
| Technology | Screened shielded twisted pair (SSTP) |
| Wiring Scheme | T568B |
| Shielding Material | Foil with metal braid |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Halogen-free, molded, stranded |
| Length | 25 cm |
| Colour | Black |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | UL, cUL - up to 250 MHz |
| All in one: | |
| Brand: | Equip |
| Gaming: | |
| Screen Size: | 25" |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Synergy21 Patchkabel RJ45, CAT6 250Mhz, 10m grau, UTP(U/UTP), PVC, Flach, ,
Code: 24771522
€11,05
Available from 4 to 10 daysEFB RJ45 Patchk. S/FTP Cat.6A LSZH Cat.7 Rohk. 15.00m weiß
Code: 24116722
€31,35
Available from 4 to 10 daysTelegärtner Patchkabel S/FTP, Cat.6A, LSOH, grn, 0,5 m
Code: 23772122
€12,50
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 0,5m, grau, S-STP(S/FTP), TPE/LSZH(Ultraflex), AWG26, mit CAT7 Rohkabel,
Code: 24825322
€4,60
Available from 4 to 10 daysEquip Patchkabel Cat6 S/FTP 2xRJ45 40.00m green LSZH Polybeutel
Code: 14288022
€42,10
Available from 4 to 10 daysGoodConnections Patchkabel mit Rastnasenschutz, Cat. 6, S/FTP, PiMF, PVC, 250MHz, schwarz, 50m,
Code: 24613322
€36,50
Available from 4 to 10 daysEFB RJ45 Patchkabel SF/UTP Cat.5e PVC CCA 15.00m grau
Code: 24900622
