Equip Patchkabel Cat6A S/FTP 2xRJ45 7.50m rot LSZH Polybeutel
Product code: 14236022 // MPN: 606507 // EAN: 4015867204733
€12,65 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (300 pcs available)
Similar products
Medienkonverter Fast Ethernet RJ45 auf Multimode SC 100FX 2KM inklusive Netzteil
Code: 24122322
€30,20
Available from 4 to 10 days| Network Cable Type | Patch cable - CAT 6a |
| Technology | SFTP, PiMF |
| Shielding Material | Aluminium foil |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26 |
| Wires per Cable | 8 wires |
| Pairs per Cable | 4 pairs |
| Plated Connector | Gold |
| Features | Molded, stranded, strain relief, bare copper conductors |
| Length | 7.5 m |
| Colour | Red |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | RJ-45 - male |
| Connector (Second End) | RJ-45 - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | RoHS, halogen-free - up to 500 MHz |
| All in one: | |
| Gaming: | |
| Screen Size: | 50" |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
Synergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 3m, orange, S-STP(S/FTP), TPE/LSZH(Superflex), AWG26,
Code: 24868922
€10,25
Available from 4 to 10 daysDelock RJ45 Netzwerkkabel Cat.8.1 F/FTP Slim Pro 0,5 m schwarz
Code: 24512522
€14,60
Available from 4 to 10 daysEquip Patchkabel Cat6 S/FTP 2xRJ45 5.00m blau LSZH Polybeutel
Code: 18179722
€8,85
Available from 4 to 10 daysDelock Kabel RJ45 Stecker zu RJ45 Stecker mit Knickschutz Cat.6A 2 m schwarz
Code: 24530422
€10,70
Available from 4 to 10 daysStarTech 5m Gray Gigabit Snagless RJ45 SFTP Cat6 Patch Cable
Code: 22613322
€18,30
Available from 4 to 10 daysEFB RJ45 Flachpatchkabel U/FTP, Cat.6A, PVC, 5m, grün
Code: 24926522
€8,90
Available from 4 to 10 daysPatchkabel LWL Duplex OM4 (Multimode, 50/125) LC/SC, LSZH, austauschbare Polarität, 5m,
Code: 24627722
€14,50
Available from 4 to 10 daysequip Pro , Patch cable , LC multi-mode (M) to MTP multi-mode (F) , 7 m , fibre optic , 50 , 125 micron , OM4 , aqua
Code: 14221522
€122,70
Available from 4 to 10 daysROLINE GREEN U/FTP Patchkabel Cat.6A (Class EA), LSOH, slim, gelb, 5 m
Code: 24758922
€11,50
Available from 4 to 10 daysROLINE GREEN UTP Patchkabel Cat.6A (Class EA), LSOH, slim, blau, 1,5 m
Code: 24759922
