Equip LWL Patchkabel LC->SC 1.00m Multimode Duplex OM1 or Polybeutel
Κωδικός: 14223822 // Κωδικός προμηθευτή: 254321 // EAN: 4015867115756
€10,75 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (100 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
Equip Patchkabel Cat6A SlimFlex U/UTP 1.00m grau LSZH 2xRJ45 Polybeutel
Κωδικός: 24594522
€4,05
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες| Network Cable Type | Patch cable |
| Technology | Fibre optic |
| Type of Fibre Optics | Multimode |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Fibre Qty | 2 |
| Core / Cladding Diameter | 62.5 / 125 micron |
| Features | Zipped |
| Length | 1 m |
| Colour | Orange |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | 2 x LC multi-mode - male |
| Connector (Second End) | 2 x SC multi-mode - male |
| Environmental Parameters | Environmental Parameters |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| All in one: | |
| Brand: | Equip |
| Gaming: | |
| Τύπος Fiber: | Multimode |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
Delock RJ45 Netzwerkkabel Cat.6 UTP Ultra Slim 1 m weiß mit kurzen Steckern
Κωδικός: 24541622
€8,10
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςMETZ CONNECT Patchkabel Cat.6A AWG 26 grau 15m
Κωδικός: 24977822
€40,85
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςLINDY Patchkabel Cat6 SSTP / S/FTP PIMF grau 1.00m
Κωδικός: 24317322
€12,30
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςLogilink Patchkabel CAT6A S/FTP AWG26 PIMF 5,00m grau
Κωδικός: 25000322
€10,75
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςEquip Patchkabel Cat6A S/FTP 2xRJ45 0.50m yellow LSZH Polybeutel
Κωδικός: 14230922
€4,10
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 15m, gelb, S-STP(S/FTP), AWG27, LSZH,
Κωδικός: 24794122
€23,50
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςMETZ CONNECT Patchkabel Cat.6A AWG 26, LSOH, schwarz, 60 m
Κωδικός: 24979322
€123,15
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςDelock Telefonkabel / Spiralkabel RJ11 Stecker zu RJ45 Buchse schwarz 2 m
Κωδικός: 24542622
€9,25
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςDelock Telefonkabel RJ45 Stecker zu RJ11 Stecker schwarz 10 m
Κωδικός: 24517622
€12,90
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςDelock RJ45 Netzwerkkabel Cat.6A U/UTP Slim 0,5 m transparent
Κωδικός: 24523422
€8,10
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςCrimpzange für 8P/ RJ45 Modularstecker mit Klinge und Abisolierer (Easy-Connect)
Κωδικός: 24580822
€63,40
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςEFB RJ45 Patchkabel S/FTP Cat.6A LSZH 0.25m orange
Κωδικός: 24944522
