Equip LWL Patchkabel LC->ST 10.00m Multimode Duplex OM2 or Polybeutel
Product code: 14223622 // MPN: 254216 // EAN: 4015867132838
€19,65 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (100 pcs available)
Similar products
LANBERG Patchkabel CAT.6 UTP 2,0m Fluke Zertifikat gr
Code: 24997122
€3,90
Available from 4 to 10 days| Network Cable Type | Patch cable |
| Technology | Fibre optic |
| Type of Fibre Optics | Multimode |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Fibre Qty | 2 |
| Core / Cladding Diameter | 50 / 125 micron |
| Features | Zipped, ceramic connectors |
| Length | 10 m |
| Colour | Grey |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | 2 x LC multi-mode - male |
| Connector (Second End) | 2 x ST multi-mode - male |
| Environmental Parameters | Environmental Parameters |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| All in one: | |
| Brand: | Equip |
| Gaming: | |
| Fiber Mode: | Multimode |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
VALUE Outdoor Patchkabel Cat.6A (Class EA) S/FTP (PiMF), Massivdraht, LSOH, schwarz, 20 m
Code: 25176922
€37,10
Available from 4 to 10 daysGood Connections Patchkabel Cat 6 S/FTP magenta 1,5m
Code: 23768622
€3,10
Available from 4 to 10 daysEFB RJ45 Patchk. S/FTP Cat.6A Cat7 TPE superflex 7.50m rot
Code: 23768222
€29,45
Available from 4 to 10 daysDelock Netzwerkkabel RJ45 Cat.6A F/UTP mit innerem Metallmantel 5 m
Code: 24502122
€42,95
Available from 4 to 10 daysEquip Patchkabel Cat6 U/UTP 2xRJ45 5.00m yellow Polybeutel
Code: 14277322
€4,20
Available from 4 to 10 daysVALUE Patchkabel Kat.6A Class EA S/FTP PiMF LSOH weiss 1m
Code: 24666422
€4,35
Available from 4 to 10 daysEquip Patchkabel Cat6A U/UTP 2xRJ45 1.50m weiß LSZH Polybeutel
Code: 14268722
€3,75
Available from 4 to 10 daysGoodConnections RJ45 Patchkabel mit Cat. 7 Rohkabel und Rastnasenschutz (), S/FTP, PiMF, halogenfrei, 500MHz, OFC, rot, 5m,
Code: 24606522
