Equip LWL Patchkabel LC->LC 5.00m Multimode Duplex OM4 vio Polybeutel
Product code: 14219922 // MPN: 255515 // EAN: 4015867178836
€19,55 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (100 pcs available)
Similar products
Good Connections Cat.6A Patchkabel S/FTP HF schwarz 1,5m
Code: 24961722
€4,20
Available from 4 to 10 days| Network Cable Type | Patch cable - OM4 |
| Technology | Duplex fibre optic |
| Type of Fibre Optics | Multimode |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Fibre Qty | 2 |
| Core / Cladding Diameter | 50 / 125 micron |
| Features | Halogen-free, ceramic ferrule |
| Length | 5 m |
| Colour | Violet |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | 2 x LC multi-mode - male |
| Connector (Second End) | 2 x LC multi-mode - male |
| Environmental Parameters | Environmental Parameters |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| All in one: | |
| Brand: | Equip |
| Gaming: | |
| Fiber Mode: | Multimode |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
ROLINE U/FTP DataCenter Patchkabel Cat.6A (Class EA), LSOH, slim, extra kurzer Stecker, schwarz, 5 m
Code: 24692122
€15,75
Available from 4 to 10 daysRJ45 Cat.6A Einbaubuchse mit LSA Anschluss schwarz
Code: 24586422
€26,50
Available from 4 to 10 daysLINDY Patchkabel Cat.6A F/UTP Ultra Slim grau 0,3m
Code: 24887222
€10,90
Available from 4 to 10 daysROLINE UTP DataCenter Patchkabel Cat.6A (Class EA), LSOH, slim, wei, 2 m
Code: 24713922
€5,85
Available from 4 to 10 daysDIGITUS LWL Patchkabel LC -> SC 3.00m Multimode Duplex OM4
Code: 14342822
€9,76
Available from 4 to 10 daysStarTech DB25 auf RJ45 modularer Adapter - Stecker/Buchse - Seriell Adapter - DB25 (St)
Code: 22616322
€8,70
Available from 4 to 10 daysEFB RJ45 Patchkabel S/FTP Cat.6A LSZH Cat.7 Rohk. 1.50m grau
Code: 24934022
€7,30
Available from 4 to 10 daysEquip Patchkabel Cat6 S/FTP 2xRJ45 5.00m black LSZH Polybeutel
Code: 14259822
€8,77
Available from 4 to 10 daysEFB RJ45 Patchk. S/FTP Cat.6A LSZH Cat.7 Rohk. 30.00m gelb
Code: 24121422
€52,15
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6A 500Mhz, 0,5m, schwarz, U/FTP, slimline rund d=3,8mm, TPE/LSZH(Superflex), AWG32, mit CAT7 Rohkabel,
Code: 24857422
