Equip LWL Patchkabel SC->SC 0.50m Multimode Duplex OM4 vi Polybeutel
Product code: 14219122 // MPN: 255529 // EAN: 4015867178706
€10,64 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (67 pcs available)
Similar products
Patchbox patchbox.one Kabeleinzugssystem 8RU/STP (0,8 m) mit 24 Kassetten, Patchkabel Cat. 6a, U/FTP, PoE, Kabel grau
Code: 24975322
€659,24
Available from 4 to 10 days| Network Cable Type | Patch cable - OM4 |
| Technology | Duplex fibre optic |
| Type of Fibre Optics | Multimode |
| Jacket Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Fibre Qty | 2 |
| Core / Cladding Diameter | 50 / 125 micron |
| Features | Halogen-free, ceramic ferrule |
| Length | 0.5 m |
| Colour | Pink |
| Connectivity | Connectivity |
| Connector | 2 x SC multi-mode - male |
| Connector (Second End) | 2 x SC multi-mode - male |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Compliant Standards | REACH |
| Environmental Parameters | Environmental Parameters |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| All in one: | |
| Brand: | Equip |
| Gaming: | |
| Screen Size: | 50" |
| Fiber Mode: | Multimode |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
StarTech 10 m Black Snagless Cat6 UTP Patch Cable - ETL Verified
Code: 22613022
€19,65
Available from 4 to 10 daysDelock RJ45 Flachband Netzwerkkabel mit Geflechtmantel Cat.6A U/FTP Stecker zu Stecker 3 m schwarz
Code: 24555722
€10,51
Available from 4 to 10 daysDIGITUS LWL Patchkabel LC -> SC 5.00m Multimode Duplex OM3
Code: 14345422
€8,96
Available from 4 to 10 daysEFB RJ45 Flachpatchkabel U/FTP Cat.6A PVC 0.15m gelb
Code: 24938522
€3,13
Available from 4 to 10 daysSynergy21 Patchkabel RJ45, CAT6 250Mhz, 7,5m schwarz, FTP(U/FTP), TPE(Superflex), Flach
Code: 24803622
€14,03
Available from 4 to 10 daysDTWYLER Patchkabel Cat.6A (Class EA) S/FTP, CU 7702 flex LSOH, AMP v2, grau, 5 m
Code: 24313022
€25,74
Available from 4 to 10 daysDelock Temperaturfühler-Kabel mit RJ45 Stecker DS18B20 1 m
Code: 24516722
€18,82
Available from 4 to 10 daysDigitMX DMX-BPSU1215B Enclosed Power Supply 12V 15A
Code: 25113920
