Datalogic Barcode-Scanner Touch 90 Lite black
Κωδικός: 14080222 // Κωδικός προμηθευτή: TD1120-BK-90K1
€85,60 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (70 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
Zebra TC27 - Datenerfassungsterminal - robust - Android - 64 GB - 15.2 cm (6)
Κωδικός: 22920222
€1.067,95
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες| Type | Barcode scanner - handheld |
| Colour | Black |
| Interface Type | USB |
| Minimum Bar Width | 4 mil |
| Scan Field Width | 15 cm |
| Scan Element Type | Visible laser diode |
| Light Source Wave Length | 640 nm |
| Scan Mode | Single-pass |
| Scan Speed | 256 scan / sec |
| Skew (Degrees) | 70 |
| Pitch (Degrees) | 65 |
| Print Contrast Signal (PCS) | 25% |
| Decode Capability | Code 39, GS1 DataBar, EAN/JAN-13, GS1 DataBar Stacked Omnidirectional, GS1 DataBar Expanded Stacked, GS1 DataBar Stacked |
| TTL Decoding | Decoded |
| Connectivity Technology | Wired |
| OK Notification | Beeper, LED indicator |
| Features | ESD (electrostatic discharge) safe |
| Interfaces | 1 x USB - Type A |
| Included Accessories | Holder |
| Cables Included | 1 x USB cable - 1.8 m |
| Compliant Standards | RoHS, IP30 |
| Electric Current Required | 20 mA (standby), 100 mA (typical) |
| Software Included | Drivers & Utilities, Datalogic Aladdin, OPOS/JavaPOS Drivers |
| Width | 6.7 cm |
| Depth | 10.4 cm |
| Height | 17 cm |
| Weight | 153 g |
| Service & Support | Limited warranty - 5 years |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 50 °C |
| Humidity Range Operating | 5 - 95% (non-condensing) |
| Drop Specification | 1.5 m to concrete |
| Brand: | Datalogic |
| Τύπος Scanner: | BARCODE SCANNER |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
Honeywell KIT EDA52 LAN 3/32G 2PIN+USB
Κωδικός: 12103122
€1.219,55
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςBrother ADS-4900W , Document scanner , Dual CIS , Duplex , A4 , 600 dpi x 600 dpi , up to 60 ppm (mono) , up to 60 ppm (colour) , ADF (100 sheets) , up to 9000 scans per day , USB 3.0, LAN, Wi-Fi(n), USB 2.0 (Host)
Κωδικός: 13410822
€1.209,20
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςHoneywell Barcode-Scanner Granit 1991iXR 1D/2D Bluetooth USB RS-232
Κωδικός: 25272522
€576,27
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςDS940DW BROTHER 2-sided Portable Document Scanner With Wifi
Κωδικός: 16920630
€325,10
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςHoneywell Barcode Scanner Voyager 1250g (1250G-2USB) (1250G2USB)
Κωδικός: 12100822
€82,65
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςAVISION AD360GFN A4 80ppm/USB3.2/LAN/600dpi/100ADF/Duple
Κωδικός: 16670222
€950,50
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες2.4 GHz Barcode Scanner 1D und 2D mit Ladestation - Mehrsprachig
Κωδικός: 21638722
€102,30
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςZebra Finger Strap for Barcode Scanner - for Zebra Ring Scanner
Κωδικός: 23828622
