Logitech G305 Gaming Mouse Wireless white
Κωδικός: 14050522 // Κωδικός προμηθευτή: 910-005291 // EAN: 5099206077843
€92,00 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (100 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
| Device Type | Mouse |
| Wireless Receiver | USB wireless receiver |
| Width | 6.215 cm |
| Depth | 3.82 cm |
| Height | 11.66 cm |
| Weight | 99 g |
| Colour | White |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Interface | LIGHTSPEED |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Buttons Qty | 6 |
| Movement Resolution | 12000 dpi |
| Performance | 1 ms response time, 40 G maximum acceleration, realtime sensitivity switching 200 - 12000 dpi, 400 ips tracking speed |
| Features | Scrolling wheel, Nano wireless receiver, 6 programmable buttons, ARM 32-bit processor, wireless receiver slot, HERO sensor |
| Interfaces | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Included Accessories | 1 AA alkaline battery, USB receiver extender cable |
| Compliant Standards | Plug and Play |
| Type | AA type |
| Run Time (Up To) | 250 hour(s) |
| OS Required | Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 or later, Apple MacOS X 10.11 or later |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
| All in one: | |
| Brand: | Logitech |
| Gaming: | |
| Τύπος Διασύνδεσης: | Wireless |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
INCA Wrls Maus 1200DPI/3Tasten/2.4GHzUSB-A WEENY Emoji ws
Κωδικός: 24306223
€8,35
4-10 εργάσιμες ημέρεςHp Mouse Z3700 Wireless, 3 Buttons, 1200 Dpi, 16-months Battery Life, Great For Either Hand, The Sleek Design Complements Your Favorite Devices, And Fits Comfortably Anywhere, White/pink
Κωδικός: 9607429
€26,90
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςLogitech G305 - Maus - LIGHTSPEED - black
Κωδικός: 11095522
€92,00
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςHp Mouse Omen Gaming Vector USB, 6 Buttons, Omen Radar 3 Sensor, Co-developed With Pixart, Optical Sensor For Precise Movement On Most Surfaces, 6 Programmable Buttons, Custom Lighting Through Omen Command Center, Black
Κωδικός: 9609229
€41,70
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςPhilips Mouse, 5000 Series Wireless, SPK7507B, 2.4ghz Wireless, Ergonomic Design, 6 Buttons, Work Smoothly Between 3 Devices, Black
Κωδικός: 9610629
€13,50
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςVerbatim GO MINI Wired Optical Travel Mouse Black
Κωδικός: 18894920
