Cisco CATALYST 9130AX
Κωδικός: 11489022 // Κωδικός προμηθευτή: C9130AXI-E // EAN: 0889728246132
€2.937,23 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (86 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
Citronic Twist and Lock to UK Plug Light & Sound Mains Cable 5.0m 114.093UK
Κωδικός: 25196120
€24,95
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρες| Product Type | Radio access point |
| Form Factor | External - indoor |
| Wi-Fi Band | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Wireless Standard | Ethernet | Fast Ethernet | Gigabit Ethernet | 802.11b | 802.11a | 802.11g | 802.11n | 802.11ac | 5 Gigabit Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Interfaces | 1 x 1/2.5/5GBase-T (UPOE) - RJ-45 | 1 x management - RJ-45 | 1 x USB 2.0 | 1 x 1/2.5/5GBase-T (UPOE) - RJ-45 æ 1 x management - RJ-45 æ 1 x USB 2.0 |
| Antenna | Internal |
| Communications Technology | Bluetooth Low Energy (LE), Zigbee |
| Internet of Things (IoT) Compatible | Yes |
| Security | AES | TLS | PEAP | TTLS | WPA2 | EAP-SIM | WPA3 | EAP-FAST |
| Authentication Method | MS-CHAP v.2 | Extensible Authentication Protocol (EAP) | EAP-FAST | EAP-SIM |
| Features | LLDP support | Maximum Ratio Combining (MRC) | Wireless Intrusion Prevention System (WIPS) | 802.1x authentication | cyclic shift diversity (CSD) | MU-MIMO technology | packet aggregation A-MPDU | packet aggregation A-MSDU | Dynamic Frequency Selection (DFS) | secure boot | 8x8 MU-MIMO technology | Target Wait Time (TWT) | Cisco Trust Anchor module | 4x4 MIMO technology |
| RAM | 2 GB |
| Flash Memory | 1 GB |
| Dimensions | 22.6 cm x 22.6 cm x 4.8 cm |
| Weight | 1.45 kg |
| Status Indicators | Status |
| Included Accessories | Low profile bracket, ceiling grid clip |
| Service & Support | Limited warranty - lifetime |
| Minimum Operating Temperature | 0 °C |
| Maximum Operating Temperature | 50 °C |
| Humidity Range Operating | 10 - 90% (non-condensing) |
| Compliant Standards | IEEE 802.3 | IEEE 802.3ab | IEEE 802.11b | IEEE 802.11a | IEEE 802.3af | IEEE 802.11d | IEEE 802.11g | IEEE 802.1x | IEEE 802.11i | IEEE 802.11h | IEEE 802.11n | IEEE 802.1ab (LLDP) | IEEE 802.3at | IEEE 802.3az | IEEE 802.15.4 | IEEE 802.11ac | IEEE 802.3bz | IEEE 802.3bt | IEEE 802.11ax | Wi-Fi CERTIFIED 6 |
| Package Contents | Low profile bracket, ceiling grid clip |
| SKU / EAN | C9130AXI-E | 0889728246132 |
| All in one: | |
| Brand: | Cisco |
| Gaming: |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
Citronic Twist and Lock Light & Sound Daisy Chain Cable 3.0m 114.095UK
Κωδικός: 25196220
€10,55
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςCitronic Twist and Lock to UK Plug Light & Sound Mains Cable 1.5m 114.091UK
Κωδικός: 25195920
€9,38
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςCitronic Twist and Lock to UK Plug Light & Sound Mains Cable 3.0m 114.092UK
Κωδικός: 25196020
€14,08
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςTechlink WiresNX 3.5mm to 2x3.5mm skts 0.3m 690020
Κωδικός: 25184920
€3,00
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςCitronic Twist and Lock Light & Sound Daisy Chain Cable 6.0m 114.096UK
Κωδικός: 25196320
€15,35
Διαθέσιμο από 1-3 εργάσιμες ημέρεςCitronic Twist and Lock to UK Plug Light & Sound Mains Cable 5.0m 114.093UK
Κωδικός: 25196120
