Sharkoon X-Rest Pro (black)
Product code: 11436522 // MPN: 4044951013623 // EAN: 4044951013623
€19,00 (inc. VAT)
Available from 4 to 10 days (50 pcs available)
Similar products
| Product Type | Stand |
| Intended For | Headphones |
| Product Material | Metal |
| Width | 13.8 cm |
| Depth | 13.8 cm |
| Height | 26.3 cm |
| Weight | 240 g |
| All in one: | |
| Brand: | Sharkoon |
| Gaming: |
ADD YOUR REVIEW
Ask a question about the product
HiFuture Headphones Open Ear FutureMate 2 PRO Black
Code: 25333320
€38,39
Available from 1 to 3 daysJabra BIZ 2400 zub. Kunstleder-Ohrpolster. medium 10er-Pack
Code: 11382022
€44,40
Available from 4 to 10 daysYealink Headset Wireless Bluetooth 3-Mic NC with B/T Dongle & Charging Stand BH70 Mono Teams
Code: 22822120
€113,85
Available from 1 to 3 daysYealink Headset Leather Ear Cushion for WH62/WH66/UH36
Code: 20511120
