EPOS DECT Headset IMPACT SDW 5065 - EU/UK/AUS
Κωδικός: 11363922 // Κωδικός προμηθευτή: 1001023 // EAN: 5714708008255
€364,65 (συμπ. ΦΠΑ)
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες (5 τεμάχια διαθέσιμα)
Δείτε επίσης
Yealink UH38 Mono Microsoft Teams-W/O BATUSB-C USB-Headset
Κωδικός: 11325622
€31,55
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρες| Product Type | Wireless headset system - DECT - wireless |
| Weight | 136 g |
| Earpad Material | Leatherette |
| Recommended Use | Phone, computer |
| Protection | Hearing protection |
| Max Operating Distance | 180 m |
| Localisation | Australia, United Kingdom, European Union |
| Audio Output | Audio Output |
| Headphones Form Factor | On-ear |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | DECT |
| Sound Output Mode | Stereo |
| Frequency Response | 20 - 20000 Hz |
| Magnet Material | Neodymium |
| Microphone | Microphone |
| Type | Boom |
| Frequency Response | 150 - 11000 Hz |
| Noise Cancelling | Yes |
| Wireless Link | Wireless Link |
| Radio Frequency Range | 1880 - 1900MHz |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Included Accessories | AC power adaptor, base station |
| Cable Details | Audio cable - detachable ¦ USB cable |
| Software Certification | Certified for Skype for Business |
| Power | Power |
| Battery | Headset battery rechargeable - lithium polymer |
| Run Time (Up To) | 14 hour(s) |
| Run Time Details | Continuous talk: up to 14 hours ¦ Continuous playback: up to 9 hours |
| Standby Time | 44 hours |
| Recharge Time | 1.5 hour(s) |
| Manufacturer Warranty | Manufacturer Warranty |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
| Dimensions & Weight (Shipping) | Dimensions & Weight (Shipping) |
| Shipping Width | 17.2 cm |
| Shipping Depth | 12.2 cm |
| Shipping Height | 17.2 cm |
| All in one: | |
| Brand: | EPOS |
| Gaming: |
ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Στείλτε μια ερώτηση για το προϊόν
Jabra Engage 40 Inline Link Stereo USB-A MS
Κωδικός: 11271722
€168,60
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςVoyager Free 60+ Wlan UC-M Kopfhörer Carbon Black USB-C
Κωδικός: 11320922
€273,15
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςMedion LIFE HX-1 Pro Over Ear-Kopfhörer grau
Κωδικός: 22444722
€130,40
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςJabra Evolve2 85 Stereo MS + Ladestation + Link 380 USB-C. schwarz
Κωδικός: 19920822
€419,50
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςJabra Speak2 75 MS Teams Link 380a Konferenzlösung + Bluetooth
Κωδικός: 11268522
€280,75
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςHP Poly Desktop Ladestation für Voyager Legend
Κωδικός: 11335022
€29,65
Διαθέσιμο από 4-8 εργάσιμες ημέρεςLenovo Essential Stereo-Analog-Headset | 3.5mm
Κωδικός: 22771122
